Чтооооооооооо?• 16 марта 2020
Фіктивна реєстрація
Добрий день
Хто робив подібне? Потрібна фіктивна реєстрація для вступу в перший клас дитині. У який це спосіб зробити? Через агенції шукаю квартиру для оренди, щоб зробили реєстрацію - глухо. Цікавить район 241-го ліцею (Київ)
Дякую
Чтооооооооооо?
• 16 марта 2020
Ответ дляШальная коклетка
Купите квартиру
У мене квартира в цьому районі, належимо до школи, в яку ніхто не хоче
Соня-сонятко• 16 марта 2020
А ну как би можливо без власника дитину зареєструвати)))₴ а як без опекунського ви іі випишете?!
Чтооооооооооо?
• 16 марта 2020
Ответ дляСоня-сонятко
По закону достатньо зареєструвати одного з батьків. З випискою проблем також не бачу
Баба Яга• 16 марта 2020
Ответ дляСоня-сонятко
причем тут опекунский. продавать же никто ничего не будет.
Соня-сонятко• 16 марта 2020
Ответ дляКурс капусты
Не бачите ви, чи не бачать власники квартири?!?! Які платіжки получать від кількості зареєстрованих))))
Соня-сонятко• 16 марта 2020
Ответ дляБаба Яга
Ви вже за власника квартири усе вирішили) вітаю! Нехай у вас більше буде таких хитро.... друзів)
Баба Яга• 16 марта 2020
Ответ дляСоня-сонятко
что я решила?!
шопопало...
Соня-сонятко• 16 марта 2020
Ответ дляБаба Яга
что я решила?!
шопопало...
Ну і я по те. Зареєструйте у себе в квартирі чужу дитину, а потом спробуйте зробити зворотній крок. І подивитесь)
Баба Яга• 16 марта 2020
Ответ дляСоня-сонятко
на что надо будет смотреть?
Чтооооооооооо?
• 16 марта 2020
Ответ дляСоня-сонятко
А хто сказав, що безкоштовно зареєструвати? Про платіжки взагалі мовчу - само собою зрозуміло, до повна оплата