Мадам Подлинник• 18 марта 2020
В кого завантажений додаток ЮЕ?
Хто може, зробіть мені скрін нового останнього сповіщення,бо я не можу прочитати його,треба зайти через мобільний додаток.А я додатку не маю,мало пам´яті,тому не можу прочитати,про що там інформують.Дякую
Мадам Подлинник
• 18 марта 2020
Напевно це просто їхня фішка,щоб люди собі додатки позавантажували
Там ще ж якийсь розіграш має бути
Творог для розжига• 18 марта 2020
Это просто, чтобы загрузили приложение. Я хотела прочитать - ничего не нашла.
Они его тестят, а желающих, по ходу, мало
Дама_с_коготками• 18 марта 2020
там смс что то типо спасибо что пользуетесь мобильной версией.. смысл такой.. ничего важного))