Ра ру ра ру ра• 25 марта 2020
Рынки прод не будут работать?
На время ЧС ?
БоХатая• 25 марта 2020
Надзвичайна ситуація не страшно, а коли/якщо введуть надзвичайний стан, от тоді жорсткий контроль буде. Вийти не модна буде.
Тоскующая• 25 марта 2020
Ответ дляБоХатая
Хоч би швидше
БоХатая• 25 марта 2020
Ответ дляТоскующая
Хоч би швидше
Та краще, коли всі будуть дотримуватись карантину. Тоді не тоеба стан.
Сегодня на диете• 25 марта 2020
За Мариуполь напишу. Ситуация ужас - рынки закрыли, а сейчас в местных новостях пишут, что если руководство Центрального рынка сможет обеспечить дезинфекцию (каким образом, интересно?), то его откроют. Нет слов, в общем.
БоХатая• 25 марта 2020
У нас, між іншим, свідомі люди, місто пусте, нвхто не шастає, працює безкоштовна доставка. Магазини всі закриті, але працють дистпнційно, тобто можна зробити замовлення і забрати чи замовити доставку. Відкриті лише супермаркети. Усі дотримуються дистанції, на вході є антисептики для рук.
Вытворунка• 25 марта 2020
Ответ дляБоХатая
Аваков вже сказав, що поки що не бачить сенсу вводити надзвичайний стан. Це, мабуть, після того я у МВФ розповіли, що чекає на Україну після дефолту.
Ра ру ра ру ра
• 25 марта 2020
Ответ дляВытворунка
А что ждёт ? Расскажите.
Вытворунка• 25 марта 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
А что ждёт ? Расскажите.
Полная изоляция страны, нищета и мародерство. В пример поставили Венесуэлу.
Джинцы на Флиси• 25 марта 2020
Ответ дляСегодня на диете
Удалено администрацией...
Лгин• 25 марта 2020
Ответ дляСегодня на диете
зачем вам рынки
Сегодня на диете• 25 марта 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
Удалено администрацией...
Вы из Мариуполя? Страшно представить, что такой больной человек находится где-то рядом.
3@йk@• 25 марта 2020
Ответ дляСегодня на диете
Это наверное продавец шаурмы......
Джинцы на Флиси• 25 марта 2020
Ответ дляСегодня на диете
Удалено администрацией...