жижифреймут• 31 марта 2020
Підскажіть,що можна приготувати з такого сиру?
Є один кілограм такого творожку.Я так розумію,що сирники не вийдуть,він рідкий.А що тоді?
Домовенок Кузя• 31 марта 2020
Сирники на сковороді не вийдуть. А львівський сирник якраз так. Він і намальований на упаковці
жижифреймут
• 31 марта 2020
Ответ дляДомовенок Кузя
Погуглю,що воно за львівський...
жижифреймут
• 31 марта 2020
Ответ дляОленаЯ
Можливо чизкейк, я раніше на сирники творог перетинала до такої маси, виходили дуже ніжні.
Його ложкою лиш набирати можна,консистенція йогурту прям
Шаманю второпях• 31 марта 2020
Ответ дляжижифреймут
Туди яйця, борошна, цукру, ванілі і смачно, але краще перевірений рецепт, бо жаль таку смакоту зіпсувати.
ША все! я пришла• 31 марта 2020
Чизкейк без выпечки, на желатине, основа - песочное печенье с маслом