Аноним НаВсеГда• 01 апреля 2020
Какие женихи чехи?
Как они относятся к женщине, какие в быту, в финансовом плане?
Звезда в шоке• 01 апреля 2020
У нас есть знакомый чех, не женат, ипет все, что движется. Очень добрый. Без комплексов
Аноним НаВсеГда
• 01 апреля 2020
Ответ дляЗвезда в шоке
Как-то не очень характеристика)). Интересно, они все такие?
Звезда в шоке• 01 апреля 2020
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не знаю) но финансово не щедры- не потому что жадные, этого требует жизнь в ЕС
Аноним НаВсеГда
• 01 апреля 2020
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Сори девочки,не смогла удержаться
Ой, шо вы гоните на Витальку, он хороший мер)
МинерАлочка• 01 апреля 2020
В моєї подруги чоловік чех. По характері добрий, але дуже задвинутий на спорті. Вони в свій час чуть не розійшлись через це.
Але є одне але: каже, як не попхнеш - то не поїдеш. Амбіцій ноль.
Аноним НаВсеГда
• 01 апреля 2020
Ответ дляЗвезда в шоке
А этот ваш чех женат? Сколько ему лет?
Аноним НаВсеГда
• 01 апреля 2020
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Давно женаты, жадный? Подруга работает?
Четырёхсторонний скотч• 01 апреля 2020
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так никто ж не спорит.Веселит не по детски.
Звезда в шоке• 01 апреля 2020
Ответ дляАноним НаВсеГда
А этот ваш чех женат? Сколько ему лет?
Не женат . 40 лет.
МинерАлочка• 01 апреля 2020
Ответ дляАноним НаВсеГда
Давно женаты, жадный? Подруга работает?
Одружені вже 4 роки, є дитина. Але то то вона його поставила перед фактом, або одружуємось або розтаємся. Він спочатку казав, що не готовий, хоча зустрічались до весілля 6 років. І жили разом. Вона працює. Ну і він також. Хоча заробляє більше вона.
МинерАлочка• 01 апреля 2020
Ответ дляАноним НаВсеГда
Давно женаты, жадный? Подруга работает?
На рахунок жадний чи ні незнаю)
Аноним НаВсеГда
• 01 апреля 2020
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У нее там гражданство было или как они встретились 6 лет? И кем она работает? По дому помогает ей?
У них, там нормально встречаться по 10 лет.
В танке• 01 апреля 2020
Ответ дляАноним НаВсеГда
Разные. Как по мне - скуповатые.
МинерАлочка• 01 апреля 2020
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вона переїхала в Чехію, коли їй було 14, зараз 31
Там іі мама пів життя, то лише недавно громадянсто отримала. Там з тим складно.
Працює на фірмі, в офісі. Типу в відділі кадрів.
Чоловік допомагає, каже, що любить істи варити, дитину дуже любить. Так, там можуть довго зустрічатися.
Казала, що в них, дуже зациклені всі на роботі, одружуються пізно, поки не стають на «ноги») тому , каже, багато людей потім ходять по психологах. Бо крім роботи немають, так би мовити життя нормального. Менталітет дуже відрізняється від нашого. Хоча, говорить, люди там хороші)