Каравай-каравай• 03 апреля 2020
Вже прилетіли ластівочки!!!
Сьогодні вперше побачила,що над нашим подвір"ям літають ластівки.Побачила і розплакалася,ревіла десь хвилин 7.А до Вас теж вже прилетіли?
Каравай-каравай
• 03 апреля 2020
Ответ дляНачальник Анонимов
Все буде добре! не плачте!
дякую!
Я такая - жду трамвая• 03 апреля 2020
А реветь то зачем? Они весной прилетают, а в конце лета улетают.
Однозначная• 03 апреля 2020
У нас уже больше двадцати обещают. Автор, я всегда радуюсь, когда вижу ласточек. Но в нынешней ситуации возможно бы тоже ревела. Меня так сильно бесит вся эта ситуация.
Каравай-каравай
• 03 апреля 2020
Ответ дляОстановщица
а плакала чего?
Згадала свого покійного тата,який завжди чекав на їх повернення,коли дзвонила йому,то він завжди говорив’Ластівки в село прилетіли!’, і ми разом тоді раділи,а тепер нема з ким порадіти,дуже мій тато їх любив,слухав їх щебет і розмовляв з ними!
Каравай-каравай
• 03 апреля 2020
Ответ дляН@Диете
Автор выпейте валерьянки, тоже мне повод для слез 🤔
кардіовіол випила
Чу Ча• 03 апреля 2020
Ответ дляН@Диете
Надеюсь, Вы это написали до всех ответов автора
Мяо мой мяо• 03 апреля 2020
Зараз саме час щедрувати))) та посівати)))
Щедрик-щедрівочка, прилетіла ластівочка)))
Сію-вію-посіваю)))
хто не замислювався над цими словами? чому їх зараз співають взимку?
З Новим Роком!
Сію-вію-посіваю)))
З Новим Роком!
Твердая валюта• 03 апреля 2020
Классно! У меня ласточки - это ассоциация с детством и бабушкой...у которой во дворе они жили