Наращиваю_Интелект_Дорого• 08 апреля 2020

Сім´я чи свекруха?

Ваші чоловіки теж так слухають мам? Вчора говорили з чоловіком, що може б з дітьми поїхати в село. Село далеко від міста 80км.,сусідів немає, щоб трішки розвіятися, а то сидимо у квартирі вже 3 тижні. Сьогодні зранку питаю їдемо чи шкода грошей на заправку потрібно 400грн. ну і ще їсти купити з собою? Мовчить нічого не відповів. Через пів години, дзвонить свекруха каже відвезти її в село, і він так добре мам, я з дітьми в це село неможу поїхати там немає хати. Питаю, а ми, що сидимо дальше в квартирі? І почалося, почав сваритися, що він не буде підкаблучником, він не буде мене слухати, що йому всерівно що я кажу. Так розплакалася, що у мене аж тиск піднявся. І як дальше так жити слова його мами це святе, а я ніхто.
забиякина• 08 апреля 2020
Хата чия?

Магиня• 08 апреля 2020
Ответ длязабиякина
Хата чия?
Солнечный день• 08 апреля 2020
Колесо фонарь ложка
Пушистый Пельмень• 08 апреля 2020
Минет- и запретов для вас нет!
Неновая почта• 08 апреля 2020
А вы спросили у свекрови, она вас туда зовёт?
Баррикадница• 08 апреля 2020
дитячий садок
Налетчица Муся• 08 апреля 2020
Ну, так и вы скажите, что не будете в рабстве. Пусть с сегодняшнего дня сам себе трусы стирает и готовит.
Мужики, которые ничего не добились в жизни, начинают самоутверждаться за счет жены, детей.
забиякина• 08 апреля 2020
Ответ дляМагиня
Що смішного? Може хата свекруха і вона сину вже давно сказала, що збирається туди.
Оловянный_Прагматик• 08 апреля 2020
А раньше свекровь годами молчала, вы ничего не замечали?

Магиня• 08 апреля 2020
Автор, ні не слухає маму. Мама перестаралася з маніпулюванням і тепер не може знайти до нього підхід.
Налетчица Муся• 08 апреля 2020
Ответ длязабиякина
Это не меняет ровным счётом ничего.
Накладные мюсли• 08 апреля 2020
Ви самі поставили себе у позу ’просящей’. Чи є гроші, чи повезеш, чи не буде так любязний многоуважаємий джин... Ви ж не рабиня, ви з чоловіком рівні. Сказали, що треба їхати, треба везти вас у село - і хай везе. Зараз він повезе свою матір, витратить купу грошей, приїде і буде вам дірку в голові робити, що жерти нічого і вам треба краще старатися...
забиякина• 08 апреля 2020
Ответ дляНалетчица Муся
Это не меняет ровным счётом ничего.
Міняє. Ще й як.
автор Наращиваю_Интелект_Дорого • 08 апреля 2020
У мене є в селі бабусена хата, а чоловік з мамашою їде до свекрухи в село, там хата стара з глини, що дітям і немає куди зайти і сісти.
Налетчица Муся• 08 апреля 2020
Ответ дляНакладные мюсли
Если он с таким подходом, когда автор просит, не хочет везти и считает себя подкаблучником, то став автор в позу, тем более ее не послушает.
забиякина• 08 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Вітаю! Життя не буде. В мене такий же баран.
Налетчица Муся• 08 апреля 2020
Ответ длязабиякина
Міняє. Ще й як.
Нет. Если бы он хотел, то спросил у мамы, можно ли им приехать, не собирается ли она туда. А он не сделал ни че го. Дело не в том, чья хата, а в том, что мужик берега теряет.
Так справа в тому, що я рахую кожну копійку, фінанси всі рахую я. Йому нічого не треба і якщо дальше будуть проюлеми з грошима, то я буду зачити гроші щоб прожити карантин.
Налетчица Муся• 08 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
И не надоело еще вам быть мужиком в семье?

Баррикадница• 08 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
ви за нього заміж вийшли чи усиновили? коли чоловік заробляє і розпоряджається грошима, тоді він відчуває всю відповідальність за сім’ю
Бабулька• 08 апреля 2020
Ваш муж устал от Вас и от детей. Он нашёл повод уйти хоть на время. Дело не в свекрови и не в деньгах. Можно ведь в пятницу вечером отвезти свекровь в одно село, а потом в субботу с семьёй поехать в другое село.
Танцепесенная• 08 апреля 2020
Ответ дляНалетчица Муся
уже потерял
єто комплекс такой #янеподкаблучник#
фобия:)
очень часто недомужчиньі, панически боясь показаться подкаблучниками, становятся хамами и чмошниками. от противного, так сказать. чтоб даже сомнений не оставалось
Пописанная парта• 08 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Автор спокійно. Це не трагедія. Маму треба слохати, вона не вічна.
А дома він себе чоловіком відчуває, що його мають слухати. Така природа.
Ждушечка• 08 апреля 2020
Странная постановка вопроса, 400 грн на бенз важнее здоровья и благополучия семьи, а особенно его детей, которые могли бы побыть на свежем воздухе вдали от цивилизации, а не в 4х стенах.
Мягко говоря он странный, он точно им отец, не сосед?
Блін, як важко все самій їсти купи, за квартиру заплати, я нічого не вартую у цій сім´ї. От живу тільки, іза дітей, але чи дітям потрібний такий тато?
Баррикадница• 08 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
а для чого ви все самі робите? чому чоловік у вас не голова сім2ї?
Так, тепер тиск неможу збити, серце вискакує.
Оловянный_Прагматик• 08 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Я вообще не вижу проблемы - ну отвезет муж вашу свекровь в хатку ее, вы же все равно ее с собой бы не взяли. А потом и вас отвезет, просто немного тверже будьте. А если проблема именно в деньгах - предложили бы свекрови вместе в вашу хату поехать...
Налетчица Муся• 08 апреля 2020
Ответ дляТанцепесенная
уже потерял
єто комплекс такой #янеподкаблучник#
фобия:)
Вот о том же я писала выше)
Ответ дляБаррикадница
А тому, що йому нічого ніколи не потрібно, його цікавить лиш політика і анекдоти в телефоні читати, фейсбук погортати.