09 апреля 2020

Скільки часу зараз відгружає НМ Англія?

Замовлення за 5 квітня досі в обробці, хто знає, вони зараз тиждень два вже відгружають напевно?
Этожзвяздаяегообожаю 09 апреля 2020
У менЯ от 1 и тишина
автор Артура Пирожкова 09 апреля 2020
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У менЯ от 1 и тишина
Це жахливо. І на пошту не пишуть про затримку?
Амазонка-3bef 09 апреля 2020
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Це жахливо. І на пошту не пишуть про затримку?
На пошту не пишуть,в мене на ордері було написано: Delivery 10-14 days,ви може просто увагу не звернули
Амазонка-3bef 09 апреля 2020
Перегляньте в себе на пошті повідомлення з підтвердженням, там написано термін доставки
Налитое яблочко 09 апреля 2020
А сейчас вообще кто-то отправляет посылки?
Заказала кроссовки на спортисимо еще 09.03, посредник сказала - ждать пока границы откроют(
Амазонка-3bef 09 апреля 2020
Ответ дляНовогодняя пальма
А сейчас вообще кто-то отправляет посылки?
Заказала кроссовки на спортисимо еще 09.03, посредник сказала - ждать пока границы откроют(
Це яка країна?
Налитое яблочко 09 апреля 2020
Ответ дляАмазонка-3bef
Це яка країна?
Польша
Амазонка-3bef 09 апреля 2020
Ответ дляНовогодняя пальма
А сейчас вообще кто-то отправляет посылки?
Заказала кроссовки на спортисимо еще 09.03, посредник сказала - ждать пока границы откроют(
Хто користується послугами Європошти,то в них Німеччина не їде, а Англію і Польщу тільки зараз дозволили провезти (я не користуюся їхніми послугами,але отримую розсилку повідомлень)
Налитое яблочко 09 апреля 2020
Ответ дляАмазонка-3bef
Хто користується послугами Європошти,то в них Німеччина не їде, а Англію і Польщу тільки зараз дозволили провезти (я не користуюся їхніми послугами,але отримую розсилку повідомлень)
Спасибо
автор Артура Пирожкова 09 апреля 2020
Дівчата дякую дуже)
18 мнеУЖЕ 09 апреля 2020
Ответ дляНовогодняя пальма
Польша
Польша пропускаем, сами выкупаем там нормально с доставкой, может на несколько дней дольше, но всё едет.
Налитое яблочко 09 апреля 2020
Ответ для18 мнеУЖЕ
Польша пропускаем, сами выкупаем там нормально с доставкой, может на несколько дней дольше, но всё едет.
Я через посредника на спортисимо , они в Украину на прямую не отправляют. Посредник сообщила, что ждем открытия границ.
Амазонка-3bef 09 апреля 2020
Ответ для18 мнеУЖЕ
Польша пропускаем, сами выкупаем там нормально с доставкой, может на несколько дней дольше, но всё едет.
Перевізники є різні, в одних все нормально, інших не пропускають