Большой секретик• сегодня в 12:43
Дивують люди які чогось очікують від Укрпоштии
У нас поруч два відділення Укрпошта та НП, заплати і отримуй собі відправлення швидко і з комфортом. Ні, хочуть економити і при цьому суперсервісу. Хіба так буває?
Тану на сонці• сегодня в 12:46
Ну, Укрпочта тарифы подтягивает к на, а так у них все зависит от отделения, где то супер работают, а где то одни дебилы
Байрактарна• сегодня в 12:51
Мене задовільняє Укрпошта на 100%, я не поспішаю аж на стільки щоб платити втридорога новій пошті, принципово не користуюсь років 3 вже.
пьЯНА• сегодня в 12:52
Ответ дляБайрактарна
Из-за границы ничего не заказываете?
Большой секретик
• сегодня в 12:53
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
в нас УП супер, від НП сервісом не відстає.
Пощастило, в нас постійно міняються працівники і їх постійно невистачає. Я б їх обходила взагалі 10 дорогою, але Аліекспрес переважно сюди відправляє. Ну добре почекати то можна, але коли ще попадається, що відвідувачі починають скандалити, то взагалі біда
Черный Ловелас• сегодня в 12:55
Укрпочта улучшилась намного, во первых на моем отделении теток противных поменяли, во вторых ремонт сделали, в третьих по олх доставке бесплатно, в четвертых по скорости доставки тоже самое что и новая.
Большой секретик
• сегодня в 12:59
Ответ дляЧерный Ловелас
У нас теж ремонт зробили, і працівники нормальні, ввічливі і все таке, мені здається, що відділення просто перевантажене, вони банально фізично не здатні впоратись з такою кількістю відвідувачів і відправлень.
Черный Ловелас• сегодня в 13:01
Ответ дляБольшой секретик
Я просто хожу в вечернее время поэтому я не вижу эти очереди и давку пенсионеров, я знаю что там с утра и днем не спокойно.
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 13:01
Ответ дляпьЯНА
Из-за границы ничего не заказываете?
ви маєте на увазі Китай? його точно ні, а вот ЕС та Америка то замовляю.
Ластовиння• сегодня в 13:03
В нас класне відділення УП
Минулого року мені посилку загубили, компенсували 8600
Посилка була 5000)
ТочноБудет• сегодня в 13:03
Нічого не очікую і не ходжу в ту обітєль зла, наше відділення просто дно. Читаю тут як пишуть ’нові відділення, нема черг, швидке обслуговування’ і меня здається, що люди приколюються.
ЦібаФу• сегодня в 13:05
У нас на Укрпочте лучше чем на новой почте...так что мне теперь,отказывать в отправке новой почтой?
Укрпочта новое современное все,сотрудники всегда здороваются,вежливые,все с улыбкой. А вот на НП все раздолбанное,постоянно занят,отправляют на самообслужку когда очереди ,завышают объемный вес и т.д. в последнее время ещё заставляли распаковывать и смотрели как запаковано проверяли типа и тратили мое время,хотя знают что у меня все всегда хорошо
Большой секретик
• сегодня в 13:05
Ответ дляЧерный Ловелас
У нас до 17.00 працюють, тому завжди людей багато, скоріше в день можна вдало потрапити, ніж ввечері
Українська Мрія• сегодня в 13:06
Ответ дляБольшой секретик
У нас до 21, в выходные до 19
ТочноБудет• сегодня в 13:07
Ответ дляУкраїнська Мрія
У нас до 21, в выходные до 19
У нас теж до 17, сб до 16, неділя не працює.
пьЯНА• сегодня в 13:08
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Нет, не Китай. Именно Америка или Европа. Просто я не знала, что Укрпочта возит из Америки.
Большой секретик
• сегодня в 13:08
Ответ дляУкраїнська Мрія
У нас до 21, в выходные до 19
Невже є бажаючі там працювати з таким графіком чи в них і зарплати щалежать від відділення?
Українська Мрія• сегодня в 13:09
Ответ дляБольшой секретик
Не знаю, но последние годы там одни и те же. А куда идти, на базар ?
Точу ляси• сегодня в 13:20
Укрпочта ближча, ціна дешевша, дівчата на моєму відділенні золоті, в будні відділення працює до 20, в неділю до 17, диких черг не має ( максимум 5-10 хв очікування)
От що не люблю в себе на районі- це точка видачі Міст. Я через це з тему не замовляю, бо майже все приходить на Міст
Їжак в панчохах• сегодня в 13:24
У нас ,причём на центральном отделение, как были злюки бабушки так и остались
У них до сих пор сначала полная оплата ,а только потом можно мерять?
Їжак в панчохах• сегодня в 13:26
Ответ дляТочу ляси
У нас в городе Мист находится в каких то магазинах Евротовары.Это полумагазины, полузабегаловки с такими же продавцами
Стрекозей• сегодня в 13:33
У нас на уп все отлично, очередей нет. НП стало не очень, сервис просел, по времени одно и тоже. А да, курьерская доставка нп-курьер хамло
Папобус• сегодня в 13:35
Ответ дляБольшой секретик
Так скандалять і на укрпошті і на НП. Укрпошта намагається бути сучасною, але у них мабуть економія на всьому, і на з/п працівникам. Але і люди добре туплять, в додатку не хочуть створювати ттн, за комуналку приходять платити то самі не знають за що платять і скільки, по пів години вирішують свої питання. В нас просто відділення маленьке і нема окремих віконечок для посилок і платежів, а одне спільне. І працівників можна зрозуміти, за ті копійки вони не поспішають працювати.
Путающаяся• 2 часа назад
Ответ дляТочу ляси
Міст в мене покрав ’втратив’ посилки з тему😅 Я потім довго з ним є...ся щоб підтвердили втрату. Тому нехай йдуть лісом. Краще Укрпошта. Все завжди чітко