Не любовница• 15 апреля 2020

Як довго ви тримаєте глиняну маску на обличчі?

Хвилин 10 вистачить? Пробую вперше, вона швидко застигає і кожа зтягується
ПесиКот• 15 апреля 2020
20 минут держу.Обязательно лёжа.Дажр без подушки.

Аристократка-тунеядка• 15 апреля 2020
Сбрызгивайте гидролатом или термалкой. Но 10 мин.и так достаточно как по мне. Глиняные маски очищающие, никак по другому на кожу они не влияют.
автор Не любовница • 15 апреля 2020
Ответ дляПесиКот
Ого, вона у вас не викликає неприємні відчуття? Дуже сушить, так і має бути та терпіти?Ви з якою метою користуєтеся нею?
Каравай-каравай• 15 апреля 2020
Я глиняными не пользуюсь, сильно сушат кожу.
Жена миллионера• 15 апреля 2020
Держу время указанное на упаковке.
ПесиКот• 15 апреля 2020
Ответ дляНе любовница
Нормально)Я с целью сужения пор и против покраснений.С альгинатной вообще 30 минут ещё и на глазах)
Брюнетка в Мармеладе• 15 апреля 2020
А ее смывать надо???? Я думала пока сама не отвалится...
автор Не любовница • 15 апреля 2020
Ответ дляКаравай-каравай
Змила та спостерігаю на обличчі почервоніння на деяких ділянках, або не підходить, або перетримала
Спробую наступного разу ще періодично водою освіжати, щоб не встигала засохнути
автор Не любовница • 15 апреля 2020
Ответ дляПесиКот
Немає відчуття сухості шкіри після змивання? Наносите теж лежачи, як і альгінатну?
У вас яка саме глиняна? У мене блакитна

Вредняжка• 15 апреля 2020
Ответ дляНе любовница
Их давно норм косметологи не применяют и вам не советую
Блондинка в Шоколаде• 15 апреля 2020
альгінатну до 30 хв, але в мене гіпер жирна шккіра і з покрасніннями, маска просто творить диво
автор Не любовница • 15 апреля 2020
Ответ дляВредняжка
Зручно та легко а домашніх умовах. Не знала, що їх використовувади косметологи, вони копійки стоять, непрофесійно якось
автор Не любовница • 15 апреля 2020
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Яка саме у вас і де замовляли, якщо не люкс сегмент
Часто користуєтесь?
Блондинка в Шоколаде• 15 апреля 2020
Не знаю, чи можна тут давати посилання на сторонні ресурси, купувала на укр. сайті корейської косметики sweetness. Користуюся 1-2 рази/тиж. Почервоніння зникає одразу, пори виділяють менше жиру. Сушить лише норм. шкіру, тобто в зоні лобу і щік, але зовсім трошки. Зате в Т-зоні просто супер. Із мінусів : обсипається, коли висихає )
автор Не любовница • 15 апреля 2020
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Дякую