Наверняка• 21 апреля 2020

Подскажете мне нужно оплатить подключения интерната Джет нет

Хочу оплатить через приват24 захожу набираю р/р ничего не выбивает ввела едропу тоже нет, если уволить реквизиты в ручную подскажите мне ( чайнику )там где строка одержувач нужно туда написать МФО ?
бювет_в_обед• 21 апреля 2020
одержувач - це назва компанії
автор Наверняка • 21 апреля 2020
Ответ длябювет_в_обед
одержувач - це назва компанії
Нужно написать одержувач ТОВ Джет нет. Увести Едропу и признанная платежу
Верно?)
бювет_в_обед• 21 апреля 2020
Якщо у Вас в квитанції написана назва компанії як ТОВ ’Джет нет’ - то да, так і писати. В різні рядки, вони там підписані, що куди вводити.
А взагалі, нащо Ви окремо через приват заходите, якщо це можна зробити з їхнього сайту, і там вже будуть всі реквізити введені?
https://www.jetnet.ua/ru/category/oplata.htm
автор Наверняка • 21 апреля 2020
Ответ длябювет_в_обед
Доброго вам вечора, я тількі збираюсь підключити інтернет, поки що в мене немає особистого кабінету....
Склали тількі договір, потрібно оплатити суму за оптичний кабель після оплати підключення.
Тому запитую як це сплати через приват24
бювет_в_обед• 22 апреля 2020
Ответ дляНаверняка
ну як, вийшло? )
автор Наверняка • 22 апреля 2020
Ответ длябювет_в_обед
ну як, вийшло? )
Доброго дня, а там де розрахунковий рахунок потрібно писати з UA і цифри далі ?
бювет_в_обед• 22 апреля 2020
Так. Якщо Ви введете неправильну кількість символів, система все одно не пропустить. Так що пробуйте з UA спочатку