Я Главная• 04 мая 2020

Земля світлячків допоможіть з уроками!

Може, хтось вже писав таку роботу.
Треба скласти власне продовження повісті-казки "Земля світлячків"
Поділіться, будь ласка. Готові заплатити
автор Я Главная • 04 мая 2020
4 клас

Угги_в_горошек• 04 мая 2020
Ви знущається? Нехай дитина вчиться сама.
Сусановна• 04 мая 2020
Напишіть про карантин - буде ’на злобу дня’.
Мармусія сходить з розуму і всіх запирає по домівках... світ рятує Хвороща продуктами свого городу
Цыпка• 04 мая 2020
Мы с вами в одном классе???? А вы аудио не нашли?
Цыпка• 04 мая 2020
Ответ дляУгги_в_горошек
А вы этот бред сами пробовали читать?
автор Я Главная • 05 мая 2020
Ответ дляСусановна
Сусановна• 05 мая 2020
Можу ще придумати: в Землю Світлячків приходить глобальне потепління.
Героїчні пошуки джерел води, побудова підземного озера, новий вид світлячків-пустельників, Хвороша освоює мульчування та капельний полив...