Не стесняюсь• 05 мая 2020

На львівщині пошкодили національну памʼятку археології.

Прокуратура Львівщини відкрила провадження за пошкодження національної памʼятки археології «Городище». Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

На території біля памʼятки встановили скульптуру Божої матері з брукованим постаментом. Ця скульптура пошкоджує автентичний вигляд шахт історико-культурного заповідника «Стільське городище», яке розташоване вздовж східних околиць сіл Стільсько, Дуброва та Ілів Миколаївського району Львівської області.
А яка ваша думка щодо цієї події?
Результат:
вже голосів: 51
49 (96.08%) Я проти, це паплюжить пам´ятку
2 (3.92%) Я за встановлення скульптури.
КаРаКаТиЦа• 05 мая 2020
Ппц
Нафига там эта скульптура?
автор Не стесняюсь • 05 мая 2020
Деталі про саму памятку археології тут
https://www.radiosvoboda.org/a/28655258.html
ksu_ermoshenko• 05 мая 2020
Видела в инстаграме, так расстроилась
жижифреймут• 05 мая 2020
Я так понимаю, что это уродство 100% с кем то согласовали ещё.
автор Не стесняюсь • 05 мая 2020
Ответ дляжижифреймут
Напевне, шкода, як тепер відновити те все?
Баба-царьлебедь• 05 мая 2020
Да тут на каждом углу уже божьюматерь ставят, припарили! Во двор выходишь, а там скульптура, блин... Ну хочешь помолиться, поставь в квартире и делай что хочешь...
автор Не стесняюсь • 05 мая 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Оо я теж так думаю
жижифреймут• 05 мая 2020
Ответ дляКартаБезКомиссий
Даже не знаю, просто не понятно зачем культовая скульптура в том месте, это что христианская святыня?
автор Не стесняюсь • 05 мая 2020
Ответ дляжижифреймут
А все починається зі стіни, дерева, вікна, де начебто образ якийсь помітили, зразу потрібно робити капличку і місцем для молитви, але їм мало, потрібно вже і до національних памяток добиратися.
Джинцы на Флиси• 05 мая 2020
Кожному памятнику своє місце...Я дуиаю,що Божа Матінка не прийняла б таке рішення правильним.Бо поставивши її скульптуру було знищено історичну цінність.Там я бачу, засипали пещери чи входи...Шкода...Якась адміністрація не компетентна...
Мне без сахара• 05 мая 2020
Идиоты , что тут сказать
Цыпка• 05 мая 2020
На завод по переработке мусора нет, забрали всю страну, лучше дороги сделали, чем такие сооружения
жижифреймут• 05 мая 2020
Ответ дляКартаБезКомиссий
Понятно, чудеса принимают массовый характер. Очень жаль, что за счёт исторических мест. Но наверное по закону исторические памятники должны быть защищены от любого вмешательства. А тут уже вандализм какой то