А я на шпагате• 10 мая 2020

Читання 3 клас, хочеться плакати

Задали в школі з літ. читання порахувати швидкість з якою діти. Норма про себе 350 слів за 3 хв, в голос - 240. Донька прочитала про себе 177, в голос 153. Весь рік ставила вимогу читати по 10 сторінок на день. Іноді читала, іноді ні. Не нагадаєш, не прочитає. Сама теж не сяде. Ну от як її зацікавити читати? Чи просто заставляти? Кажу, що з такою швидкістю вона не зможе нормально вчитись. Каже, що розуміє, буде старатись. На наступний день знов не заставиш...
автор А я на шпагате • 10 мая 2020
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ось. Це літературне читання. Російська в україномовних школах відстає на рік. Тобто норми читання для 4 класу, як для 3.
90-95 слів/хв це виходить 270-285 слів за 3 хв. Моя читає в півтора рази повільніше. Попадає в норму для 2 класу

Леди_в_ночи• 10 мая 2020
Читання мовчки перевіряється не за кількістю слів. Дається текст певного обсягу і до нього завдання. Все це є у Додатку до наказу МОН України від 19.08.16 #1009.
Леди_в_ночи• 10 мая 2020
Ответ дляА я на шпагате
Так у Вас 3 клас чи четвертий?
автор А я на шпагате • 10 мая 2020
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так у Вас 3 клас чи четвертий?
3. Ви ж написали, що норми читання для 4 класу, як для 3.
Леди_в_ночи• 10 мая 2020
Ответ дляА я на шпагате
А Ви навпаки взяли норми 4 класу для свого 3. То вчителі 4-го класу україномовних шкіл під час вивчення РОСІЙСЬКОЇ мови (або іншої національної меншини) для контрольних робіт беруть норми 3-го класу, учителі 3-го класу - норми 2-го, учителі 2-го - норми 1-го.