Вчора вколола ювідерм 3, перший раз
Косметолог сказала що можна пити чай каву вже сьогодні, подруги кажуть що ні . Що не можна пити гарячого 2 тижні((( хто колов ? Можна пити гарячі напої? ( теплі хоча б) дякую !!
Настя Снежок Воля• 13 мая 2020
Ответ дляТоска в носках
Пейте теплое через трубочку
Не издевайтесь над автором )))
Настя Снежок Воля• 13 мая 2020
Ответ дляTania19
Так серйозно, колю перший раз , де проблема ? Нема що сказати по темі, тоді мимо
Здесь все всегда такие грубые или только сегодня?
ГендиреХтор• 13 мая 2020
Ну если вы губы в кипятке будете полоскать - то нет. А если чай-кофе нормальной температуры, то почему бы и нет. Сомневаетесь - трубочка в помощь.