Xвостокрутелка• 13 мая 2020

Мужу надо в Черновцы

Страшно переживаю,так как ситуация там по коронавирусу ужасная,отговариваю его,он не слушает,у нас маленький ребенок и пожилые рожители,едет на СТО ремонтировать машину
автор Xвостокрутелка • 13 мая 2020
Вот мне всегда было интересно,какую тему бы тут не читала,всегда найдутся злые тетки,которые пишут всякие тупые и язвительные комменты,вот откуда столько злости?что такое говно у вас в жизни,или отчего у вас столько злости и колкости?зачем вы тратите свою энергию на такие комментарии?
Невидимка Майя• 13 мая 2020
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Чому Ви вже стверджуєте, що все нормально?)))
бо в мене чоловік вміє мити руки, ходить в масці, користується дез.засобами і виконує інші рекомендаціі моз, чому я маю хвилюватися, коли в нашому оточенні (у Чернівцях)ніхто неимає проблем з вірусом. думаю, що і інші чоловіки усвідомлють свою відповідальність перед сім´ями, чоловіки ж не малі діти, за ними не треба витирати шмарки
Невидимка Майя• 13 мая 2020
Ответ дляЧебурастик
Умереть и не жить:едет машину ремонтировать.... А в Киеве нельзя это сделать?
автор не киянка, а з сусідньої з Чернівецькою області. мій поїхав з причини, що літнім батькам (68, 70 років)потрібна термінова. допомога синів.