66сезон666серия• 13 мая 2020
Спільнокореневі слова, перевірка
Доброго вечора. Прошу, хто добре розбирається, підкажіть. Завдання: знайти у художньому тексті спільнокореневі слова. Кілька ланцюжків 100% підходять (наприклад, ліс-лісовий-лісний). А от щодо слів «зацвів-не відцвітає» (чи будуть вони спільнокореневі, з коренем цвів-цвіт=чергування в/т, чи ні, не спільнокореневі); та «сонце-соняшник», з коренем «сон» (чи не підходить). Дякую, перепрошую за необізнаність.
Бабульция• 14 мая 2020
Зацвів, відцвів, цвіт теж спільнокореневі, але корінь у них цві,- а -в - це суфікс.
Прикуси Язык• 14 мая 2020
66сезон666серия
• 14 мая 2020
Ответ дляПрикуси Язык
А это про цвіс/цвіт/цві
Щось я заплуталась. Так слова ці спільнокореневі «зацвів-не відцвітає»? І який корінь позначити - цві? чи цвів/цвіт?
Прикуси Язык• 14 мая 2020
Ответ для66сезон666серия
В этом словаре написано, что это корень и его возможные варианты. Думаю, в каждом слове по-своему - цві в за/цві/в и цвіт в від/цвіт/а/є, потому что від/цвіт/а/ти