Швабристка• 24 мая 2020

Подарунок на 55 років?

Подарунок мамі, в якої є все, любить пам"ятні подарунки, живе за кордоном. Підкиньте ідеї, бюджет +- 10 тис. грн. Ювелірку дарувала часто, в тому числі і на 54 роки
ГЛЮкоза• 24 мая 2020
Мы дарили Тиффани украшение из серебра

автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляГЛЮкоза
Мы дарили Тиффани украшение из серебра
моя тільки золото носить
Умный хвост• 24 мая 2020
Фото книгу її життя, якщо є фантазія,можна розповідь зробити.
Антонина матушка• 24 мая 2020
Ответ дляУмный хвост
Классный подарок
автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляУмный хвост
не збереглися старі фото, а з теперішніх я вже їй робила схоже
Умный хвост• 24 мая 2020
Портрет по фото можна замовити. Треба знати,що полюбляє Ваша мама, якщо любить сумки,то можна хорошу сумку.Або любить на грядках працювати,то авторську сапку з її ім´ям))))
Умный хвост• 24 мая 2020
Майстер клас по пошиву білизни,або малювання або верхова їзда. Що любить Ваша мама чим захоплюється?

автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляУмный хвост
проблема в тому, що в неї все є і вже багато всього дарували, не хочеться повторюватися з подарунком. Раніше я планувала приїхати без попереджання і організувати якусь спільну поїздку, але карантин всі плани перебив
автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляУмный хвост
нічим особливо не захоплюється, вона живе за кордоном, тому ніякий МК звідси організувати не зможу
Умный хвост• 24 мая 2020
Можна гарний халат наприклад з її іменем
автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляУмный хвост
не носить халати, вона така сучасна - джинси, кросівки
Умный хвост• 24 мая 2020
Її фото або сім´ї можна розбити по номерах і можна подарувати нехай розфарбовує
Шмоточницаца• 24 мая 2020
Книги подобаються їй?
Є варіант оригінально оформленої книги, лімітованої серії
автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляУмный хвост
таке точно робити не буде
автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляШмоточницаца
Книги подобаються їй?
книг вона колись дуже багато перечитала, а потім якось відкинуло і вже багато років не читає взагалі
Умный хвост• 24 мая 2020
Часи з гравіюванням
Шмоточницаца• 24 мая 2020
Ответ дляШвабристка
Тут мова більше не читати, а поставити на полицю, щоб красувалась.
Чумачечая Весна• 24 мая 2020
Мне нравятся такие вопросы.У нее все есть и что не посоветуешь,все не так.Так зачем задавать дурацкие вопросы?Мы же не знаем,что у нее есть,а чего нету?
автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
мені тут часто допомагали з подарунком, навіть, коли здавалося, що нових ідей вже бути не може

ПочтальЁнша• 24 мая 2020
турпутевку
автор Швабристка • 24 мая 2020
Ответ дляПочтальЁнша
турпутевку
карантин, їй не можна пересуватися в радіусі більше 100 км. від дому
ПочтальЁнша• 24 мая 2020
ручку паркер
Боевая• 24 мая 2020
Брендовый шелковый комплект нижнего белья,которое она сама себе не сможет позволить.Как раз за 400 уе можно по скидкам найти