Скокмоно - стокнуно• 25 ноября 2013
Вам нравятся такие сапоги?
может кто знает,это деми или зима?
Результат:
вже голосів:
38 (64.41%)
Нет
11 (18.64%)
Да
10 (16.95%)
Да , но не мой стиль
Дона Ко Ко• 25 ноября 2013
а вы на обычные сапоги рейтузы натяните, ничем не хуже будет. а окружение будет думать что у вас новые сапоги.
Нетутешня• 25 ноября 2013
А фото скопировать? Не пойду по ссылке, лень. Опрос считайте не действительным, думаю многие проголосуют нет, даде не глянув на сапоги.
КликОЛЬКА• 25 ноября 2013
Зазвичай Сорель працює 1/2 розмір великий. Вони цього не роблять. Я зазвичай ношу розмір 7, але 6.5 в Сорель. Я замовив 6,5, і вони були дуже маленькими. Навіть не знаю, як розмір 7 буде працювати. Тим не менш, це, як кажуть, ці черевики шлях завищив ціну. Я отримав їх зі знижкою 20%, і навіть, що було занадто багато. Я б не хотілося ці чоботи, якщо вони були вільні. Вони чудово виглядають на зображенні, але для мене, вони дійсно виглядають дешево для $ 300 черевика. Протектор підошви абсолютно марно для зимового черевика. Не так, як Сореля взагалі. Це суворо міський завантаження, а не для носіння в дощ або сніг. Різьбовим підошва, якщо ви можете навіть подзвонити йому, що, не має абсолютно ніякого зчеплення з дорогою. П´ятка також занадто вузьким, щоб отримати будь-яку тягу на всіх. Ці черевики можуть коштувати вам набагато більше, ніж ціна багажнику, якщо ви опинитеся на землі і підтримувати травми. Економте свої гроші і знайти іншу пару клинових зимові черевики, що буде насправді робити те, що вони, як передбачається, але все ще є моди погляд. У мене є клин носок черевика, досягнутий Koolaburra і це набагато краще, ніж ці. Сорель робить деякі великі черевики, але вони пропустили м´яч на цьому. До речі, я живу в сонячному Сан-Дієго, не сніг країні, але у мене лижі, і якщо зимовий чобіт не можете піти в гори, то яка користь від it.One ще одне. На чорних чоботях, ’Білий ведмідь’ дизайн в коричневий. Вони виглядали б набагато дорожче, зробили ведмедів сірим кольором. Таким чином, із завищеною ціною, абсолютно непрактичним і розмірів працює невеликий, так як я думаю, що розмір 7 був би занадто малий для моєї нормальної розмір 7 пішки.
перевод одного отзыва
Скокмоно - стокнуно
• 25 ноября 2013
Ответ дляБуЛебод
перевод одного отзыва
ой,спасибо.отзыв конечно не фонтан...
Скокмоно - стокнуно
• 25 ноября 2013
Ответ дляНетутешня
фото не копируется,к сожалению...
КликОЛЬКА• 25 ноября 2013
Ответ дляТанюша76
как купить сорелл?Через посредников или можно самому?
я покупаю через посредников