Пукимончиг• 20 июня 2020
Шкільне навчання з вересня
Стільки різних чуток про новий навчальний рік, кожен думає, аналізує, переживає. Сьогодні розмовляла з вчителем. Одну мою дитину вона випустила з молодшої школи цього року, а інша - йде в перший клас до неї ж. Задача на наступний навчальний рік: запровадити в школі баланс дистанційного та очного навчання. Що придумала конкретна школа (молодша): в школі на кожній паралелі по 3 класи (А, Б, В). Перший тиждень вчиться у школі 1-А, а 1-Б та 1-В - дистанційно вдома. 1-А на час навчання займає три класні приміщення (свій клас, а також Б, і В класу), дітей розміщують по групах 10-12 в кожному приміщенні. Заняття ведуть всі три вчителі паралелі. Наступного тижня по такій схемі до школи йде 1-Б, а 1-А та 1-В дистанційно вдома, і так по алгоритму. В 2, 3 та 4 класах схема така ж. Плюс всі інші заходи для забезпечення максимально можливої безпеки. Це все, звичайно, якщо ситуація ще буде напружена. Якщо коронавірус раптом зникне, все буде в звичайному режимі. Вчитель просила не довіряти чуткам, бо ще нічого достеменно невідомо, все буде залежати від ситуації у серпні, але план Б готує кожна школа.
Пукимончиг
• 20 июня 2020
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
То есть если у нас 5 классов, то учатся неделю, а 4 дома?
Тоді, думаю, два вчитимуться. Я так розумію, потрібно дітей розміщувати по 10-12, а якщо класів 5, тоді приміщень більше. Але, можливо, кожна школа має інший план.
Пукимончиг
• 20 июня 2020
Ответ дляЗефирная попка
прикольно) киевская школа или другой город?
Не Київ, обласний центр.
Просто Филя• 20 июня 2020
У меня вопрос, не уберут ли полностью школы и не переведут ли под шумок на дистанционное обучение навсегда?
Здрасьтенька• 20 июня 2020
Действия конкретной школы будут зависеть от того, какой план будет у МОЗ.
Последний вагон• 20 июня 2020
А что остальные будут делать 2 недели дома если все учителя заняты очно?
Ответ дляПросто Филя
Не дай бог. Знаний у детей не будет совсем.
Хотя нашей стране выгодно вырастить поколение дебилов. Умные люди им не нужны. Дураками легче управлять(
Пукимончиг
• 20 июня 2020
Ответ дляЗдрасьтенька
Так, все може змінитися. Проблема з соціальним дистанціюванням. Якщо школа ’забита’, приміщень мало - проблема. Але є великі школи, де учнів небагато, а приміщень достатньо, тоді простіше розділити дітей для зменшення контактів.
Кучерявочка• 20 июня 2020
Ответ дляПоследний вагон
Как по мне то это бред! Лучше уж дистанционка, чем так
Элька-Карамелька• 20 июня 2020
Ясно, що з такого навчання толку не буде. Особливо це стосується старших класів. Якраз дуже добре підвернулася епідемія, щоб перевести всіх на дистанційку. Я незадоволена з теперішнього навчання, але розумію, що більшість вчителів нашої школи такого віку, що не подужають займатися дистанційно. А якщо уріжуть зарплати на 2/3, то молодих тут і не буде. Готують все, щоб українці працювали за тарілку супу, вирощують баранів.
Пластилин_Колец• 20 июня 2020
Вирус никуда не исчезнет. Вот интересно, кто считает, что он может ’вдруг’ исчезнуть, они сами учились в школе?
Пукимончиг
• 20 июня 2020
Ответ дляПоследний вагон
Якось врегулюють. Про групу продовженого дня взагалі мови не буде, якщо ситуація буде напружена з вірусом, можливо вчителів ГПД залучать.
Последний вагон• 20 июня 2020
Ответ дляПукимончиг
Это песец(((((
Пластилин_Колец• 20 июня 2020
Ответ дляПукимончиг
Как? Родителям младших школьников уволиться с работы? Или 7-9 летки будут дома одни
Пукимончиг
• 20 июня 2020
Ответ дляПластилин_Колец
Є ще такі речі, як мовні звороти, метафори, епітети, перебільшення тощо...
Пацан к успеху шел• 20 июня 2020
А какой в этом смысл? Или те 10-11 человек будут здоровы, включая учителя. Абсурд какой-то. Они все равно все контактируют с друг другом.
Пацан к успеху шел• 20 июня 2020
Ответ дляПластилин_Колец
Вам когда говорят, что солнце встало, вы представляете себе, что оно встаёт с постели?
Танцепесенная• 20 июня 2020
Я поддерживаю дистанционку, меньше детки болеть будут. Родители больше внимания детям будут уделять! Да я тоже слышала что года на 2 будет дистационка. А там хз что будет, мы живем в непростое время, прежде уже не вернётся! Смотрю много комментов против, хочу напомнить что прежде чем решить родить ребёнка нужно подумать сможете ли вы достаточно времени ему уделять и воспитывать! Ато выпхнули за порог сначала в сад потом в школу и ответственности нет, дети основная масса сейчас просто неуправляемы, жестоки, эгоисты просто.
Пластилин_Колец• 20 июня 2020
Ответ дляПукимончиг
Это как-то влияет на вирус?
Рву и мечу• 20 июня 2020
Мій син в молодшій школі.На паралелі два класи А та Б .Класний керівник сказала можливо будемо займатися по 13 дітей в понеділок,решта 14 у вівторок,тобто будуть чергуватися ці підгрупи.Двтей посадять по одному за партою.Миколаїв.
Але це тільки припущення .а як там далі буде
Фокус-Покус• 20 июня 2020
У нас в маленьком городке жуткий всплеск этой короны.Работают садики для работающих родителей тьлько.В группах по 6 детей.Как 1 сентября быть со школой я не представляю.Реально будет страшно его туда отправлять
Пацан к успеху шел• 20 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
Если вам так хочет с вашими детьми быть 24/7 - пожалуйста. Домашнее обучение всегда есть. Только не все могут себе это позволить, а к тому же не все хотят всю жизнь положить на плаху детец. Если у вас жизнь скучная и завязана только на детях - это ваши проблемы)
Пластилин_Колец• 20 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
Да-да-да... У кого нет мужа владельца заводов, газет, проходов, те недоматери.