Пукимончиг• 20 июня 2020
Шкільне навчання з вересня
Стільки різних чуток про новий навчальний рік, кожен думає, аналізує, переживає. Сьогодні розмовляла з вчителем. Одну мою дитину вона випустила з молодшої школи цього року, а інша - йде в перший клас до неї ж. Задача на наступний навчальний рік: запровадити в школі баланс дистанційного та очного навчання. Що придумала конкретна школа (молодша): в школі на кожній паралелі по 3 класи (А, Б, В). Перший тиждень вчиться у школі 1-А, а 1-Б та 1-В - дистанційно вдома. 1-А на час навчання займає три класні приміщення (свій клас, а також Б, і В класу), дітей розміщують по групах 10-12 в кожному приміщенні. Заняття ведуть всі три вчителі паралелі. Наступного тижня по такій схемі до школи йде 1-Б, а 1-А та 1-В дистанційно вдома, і так по алгоритму. В 2, 3 та 4 класах схема така ж. Плюс всі інші заходи для забезпечення максимально можливої безпеки. Це все, звичайно, якщо ситуація ще буде напружена. Якщо коронавірус раптом зникне, все буде в звичайному режимі. Вчитель просила не довіряти чуткам, бо ще нічого достеменно невідомо, все буде залежати від ситуації у серпні, але план Б готує кожна школа.
Бесстыдница• 20 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
Я высказала свою точку зрения просто, и очень удивлена что многие против, ведь вирус существует, а в школе много контактов, и я бы не хотела чтобы мой ребёнок рисковал. Поэтому поддерживаю дистанционку.
Ну это ваше право. Вы просто написали так, что другие обязанные, а не хочет так зачем рожать. Я например считаю, что корона это надолго, прививки от нее делать не будем, длма всю жизнь прятаться тоже. Остается надеяться на сознательность родителей. Иначе никак. На дисианционку в постоянном состоянии переходить точно не буду
Ответ дляТанцепесенная
Так в чем проблема. Переходите на дистанционное обучение, на домашнее обучение. Забаррикадируйтесь дома. Почему все должны делать так же?
Я не боюсь никакого вируса. Я хочу чтоб мой ребенок ходил в школу, общался с друзьями, ходил на тренировки.
Пластилин_Колец• 20 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
И ещё миллионы других вирусов. Но лучше в школу вообще не ходить, а то ’детки болеют’.
Мексиканочка• 20 июня 2020
Ответ дляПластилин_Колец
Вирус никуда не исчезнет. Вот интересно, кто считает, что он может ’вдруг’ исчезнуть, они сами учились в школе?
Так може хоть ліки знайдуть?
Оле Лукойе• 20 июня 2020
Ответ дляФайна цьоця
Київ, наприклад,Позняки.
В нашій школі набрали 10 перших класів,по 40 дітей в класі.
Один вчиться в школі,а 9 вдома?!
А 9й по рахунку в школу біля Нового року добереться?
І таких переповнених шкіл тільки в нашому районі-всі!
Один вчиться в школі,а 9 вдома?!
славянка?
Пластилин_Колец• 20 июня 2020
Ответ дляМексиканочка
Так може хоть ліки знайдуть?
От вируса? Ну это будет грандиозный прорыв в науке
Напланетянка• 20 июня 2020
Ответ дляАйпишница
А чому вони не можуть бути самі??? Я в школу пішла в 7 років, приходила зі школи (15 - 20 хв пішки), відкривала термос з теплою їжею, кормила себе і брата (3 роки), робила домашку і чекала батьків, щоб перевірили і написати в чистовик.
А якщо найближча школа за 1,5 км, і треба переходити кілька доріг. А та яка підходить взагалі в 4,5 км від дому. То теж нехай 1-4 клас додому самі їдуть на метро. Не всі ж живуть поряд зі школами
Здрасьтенька• 20 июня 2020
Ответ дляТочный_сантиметр
Слышала, что учиться очно будут только выпускные классы, а остальные на дистанции
Целый год? Нет, конечно.
Nebahat Gunay• 20 июня 2020
Ответ дляФокус-Покус
Ну конечно,когда рожали все знали что школы закроют ?Или что вирус будет?Давайте тогда разгоним всех учителей к чертям собачим .С них на дистанционке толку ноль.
Поддерживаю, моей маме под 70 лет,и она ВПЕРВЫЕ видит такого рода карантины, чтобы все закрывалось. Хорошо тем мамам, которые могут дома сидеть и обучать деток.
Айпишница• 20 июня 2020
Ответ дляНапланетянка
Зараз діти у селі у 1-4 клас ходять пішки 4 км по трасі, а старшокласники, які хочуть закінчити 11 класів - 7 км до школи. Тому Ваша відстань до школи не є супер критичною.
Губы_зубы• 20 июня 2020
Ответ дляАйпишница
Краще, щоб і сільським не доводилось, так же?
Чи Ви за те, щоб усім дітям такий досвід довелося мати?
Пацан к успеху шел• 20 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
Много всяких вирусов существует. И?
Файна_зупка• 20 июня 2020
Ответ дляГубы_зубы
При тому варіанті, який описує автор, кількість годин у вчителів не збільшується. Учнів менше в класі - проводити уроки продуктивно легше. А от школярі отримають очно в 3 рази менше уроків.
Сразу видно, что вы не учитель. Вначале учитель проведёт уроки с 10чел в классе, а с остальными 20, которые на дистанционке, тоже он же только когда? После обеда по видимому. Вот и больше стало рабочих часов. И оплата соответственно.
Губы_зубы• 20 июня 2020
Ответ дляФайна_зупка
Може Ви й праві. Але я думаю, що щось придумають. От не читатимуть основи здоров´я та ін. Вже менше годин. Або вихователям ГПД віддадуть вести другорядні предмети.
Пластилин_Колец• 20 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Очередная сплетня а виде версии. Программа кабмина не принята
Напланетянка• 21 июня 2020
Ответ дляАйпишница
Вона є супер критичною у місті мільоннику. Бо є багато навантажених доріг і недобрих людей. Я теж завжди до школи сама ходила, але це було в моєму районі, разом з однокласниками і це були зовсім інші часи