Дама-мадама• 20 июня 2020
Комітет Ради схвалив списання боргів населення за ЖКХ
Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики на засіданні дійшов висновку, що проєкт закону №3323 "Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року" відповідає вимогам чинного законодавства і не містить корупційних ризиків.
Відповідне рішення ухвали у Раді 16 червня, передає "Главком".
"Проєкт визнати таким, що відповідає вимогам чинного законодавства із зауваженнями", — сказала голова комітету Анастасія Радіна.
Так, комітет рекомендував розробити механізм щодо недопущення зловживання у цьому питанні.
Згідно з пояснювальною запискою, законопроєктом передбачається списання заборгованості населення за наступні види послуг:
- за природний газ перед постачальниками природного газу для потреб побутових споживачів, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року;
- за централізоване опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є надавачами цих послуг, станом на 1 січня 2020 року;
- за постачання електричної енергії для кожного класу споживачів перед відповідними постачальниками послуг, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року.
Списання заборгованості відповідно до цього Закону здійснюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Списання заборгованості населення перед відповідними суб’єктами господарювання, що здійснюють постачання природного газу для потреб побутових споживачів, а також централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється шляхом взаємозаліку за спожитий природний газ перед НАК "Нафтогаз України".
Зазначається, що списання заборгованості населення за спожиту електроенергію здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
в ’заблуждения’ текстом ввожу, ой я не можу, не позорьтесь, не вмієте осмислите написане тільки табличками махати.
Ваше первое сообщение
’хто платив той лох’
Вы туго соображаете, судя по всему, и создали тему, так как не разобрались.
Теперь разобрались?
’хто платив той лох’
Теперь разобрались?
Мелочунь• 20 июня 2020
Ответ дляДоставучая
ну здесь таки есть заборогованнисть населеннЯ, а не населеннЮ, поэтому, похоже, что да, спишут поставщикам, а не населению.
Нічого такого звідти не виходить. Якщо писали б ’населенню’, то виходило, що списали б борги, які заборгували цьому населенню.
Компас Ижевска• 20 июня 2020
Ответ дляПотрындельница
В нашей стране, если официально работаешь, платишь налоги, коммуналку, на тебя еще больше повесят...
Я это давно поняла) 8 лет назад, когда родила выплаты на ребёнка в течении трёх лет были 160 грн, а безработным 800 грн. Какого фига я пашу и оплачиваю налоги, чтобы те кто сидят дома и потом получал большие соц выплаты мне не понятно:(
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляМеня не звали
пусть спишут. А тем кто платил, засчитают в плюс. Было бы честно
Законопроект не принят. Жалуйтесь на тему, так как она вводит в заблуждение.
Мелочунь• 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
Откуда вы это притащили?
Вот законопроект
3323 від 10.04.2020
14.04.2020 Надано для ознайомлення
13.04.2020 Направлено на розгляд Комітету
10.04.2020 Передано на розгляд керівництву
10.04.2020 Одержано Верховною Радою
Ініціатор(и) законопроекту:
Королевська Наталія Юріївна (IX скликання)
Солод Юрій Васильович (IX скликання)
Іоффе Юлій Якович (IX скликання)
Німченко Василь Іванович (IX скликання)
Шуфрич Нестор Іванович (IX скликання)
Шо одобрено-принято-рассмотрено? Тем более инициаторы не СН?
Вот законопроект
3323 від 10.04.2020
14.04.2020 Надано для ознайомлення
10.04.2020 Одержано Верховною Радою
Ініціатор(и) законопроекту:
Солод Юрій Васильович (IX скликання)
Іоффе Юлій Якович (IX скликання)
Німченко Василь Іванович (IX скликання)
Шуфрич Нестор Іванович (IX скликання)
Комітет схвалив, далі питання перед ВР
Дама-мадама
• 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
Ваше первое сообщение
’хто платив той лох’
Теперь разобрались?
’хто платив той лох’
Теперь разобрались?
якщо приймуть цей законопроект, так лох. Ну якщо до вас не дійшло що значить фраза ’Комітет ради схвалив’, про що з вами говорити можно.
Дама-мадама
• 20 июня 2020
Ответ дляМелочунь
Комітет схвалив, далі питання перед ВР
вона не розуміє, важкий випадок.
Мелочунь• 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
Якщо ви не вмієте читати чи розуміти прочитане, хто вам винен. Ніде не пише, що прийняли закон, пишуть, що комітет підтримав.
Дама-мадама
• 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
чим я вас куди завела, тим що ви не здатні зрозуміти прочитане
Блін це просто феєрично.
Мелочунь• 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
Откуда вы это притащили?
Вот законопроект
3323 від 10.04.2020
14.04.2020 Надано для ознайомлення
10.04.2020 Одержано Верховною Радою
Ініціатор(и) законопроекту:
Солод Юрій Васильович (IX скликання)
Іоффе Юлій Якович (IX скликання)
Німченко Василь Іванович (IX скликання)
Шуфрич Нестор Іванович (IX скликання)
Вот законопроект
3323 від 10.04.2020
14.04.2020 Надано для ознайомлення
10.04.2020 Одержано Верховною Радою
Ініціатор(и) законопроекту:
Солод Юрій Васильович (IX скликання)
Іоффе Юлій Якович (IX скликання)
Німченко Василь Іванович (IX скликання)
Шуфрич Нестор Іванович (IX скликання)
Тільки і голова цього комітету і частина членів, які голосували є з партії Слуга народу.
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
И шо это значит?
Шо примут 100%?
Дама-мадама
• 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
И шо это значит?
Шо примут 100%?
ні це знаить що законопроект йде на голосування, ну ви б там почитали щось корисне, не можно ж так з вами ж люди спілкуються і страдають напевно від цього.
АнтиТроль• 20 июня 2020
Ответ дляКапитанша
Вам не спишут, еще и пеню будут считать. Вы хоть представляете масштаб списания долгов, у них в бюджете на пенсии по 60 уе не хватает, а коммуналку подарить по 5-7-10 тыс уе
эну правда, кто верит в такое?
Какие у.е? У меня в гривнах к счастью. Пени, к счастью, нет пока
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
Да шо вы говорите. Правда?
Почитайте все мои сообщения, может что-то дойдет наконец-то.
А то как-то долго у вас всё.
Пленница SexShop-а!• 20 июня 2020
Автор пукнула, простите, от радости , обозвала всех лохами, кто платил и убежала
Да, ЩАС. Прям так и спишут и забудут.
Скоро у тех, кто не платят, будут жилье отбирать за неуплату или ещё чего похлеще придумают.
Вы б ещё написали, каждому, кто не платил по новострою в подарок.
Бестолковые . Чесслово
Да, ЩАС. Прям так и спишут и забудут.
Бестолковые . Чесслово
Я тут с краю постою• 20 июня 2020
Вот это власть, да?
Ни разу не зависимая от олигархов
Все для народа
Ни разу не зависимая от олигархов
Все для народа
Дама-мадама
• 20 июня 2020
Ответ дляПленница SexShop-а!
Да, ЩАС. Прям так и спишут и забудут.
Бестолковые . Чесслово
Да, ЩАС. Прям так и спишут и забудут.
Бестолковые . Чесслово
пукнула не автор а автори законопроекту.
КротоТо• 20 июня 2020
Ответ дляБюст Березуцкого
Ви в це вірите ? Де візмуть гроші ? Держава нам колись щось давала безкоштовно ? Там однозначно є ’підводні камені ’- ніби йдеться мова про примусове списання за рахунок майна,нерухомості і т д
Не думаю . Просто лохи, которые голосовали за зелю, стали разбегаться. Вот и шаг чтобы поддержать лекторат. А именно лекторат зе - жаждут халявы и не платить.
КротоТо• 20 июня 2020
Ответ дляЖена миллионера
Фух, уже полегчало)))
Полегчало? Спишут миллионерам , лишь бы не соседу ?
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляКротоТо
Гениально. Остается небольшой вопрос. С каких пор и с чего бы вдруг Оппозиционный блок клепает законопроекты в угоду Зеле?
Или вы как автор, недопоняли.
Тихомандражная• 20 июня 2020
Девчонки, я не верю глазам, сорри, башка болела, дремала... Я правильно вижу: долги по перечисленным услугам ЖКХ, которые были на 01.01.2020 анулированы?
Доставучая• 20 июня 2020
Ответ дляТихомандражная
Нет!
Миссис Буркул• 20 июня 2020
Ответ дляКротоТо
А те кто за Порошенко все оплачивают и все без долгов?
НуПогоди!• 21 июня 2020
Странно. Сегодня как раз читала, что три депутата из Закарпатья подали проект, чтоб тех, кто не платит комуналку, приравнять к алиментщикам.
а тут про списание долгов.
не верю
а тут про списание долгов.
не верю