Дама-мадама• 20 июня 2020

Комітет Ради схвалив списання боргів населення за ЖКХ

Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики на засіданні дійшов висновку, що проєкт закону №3323 "Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року" відповідає вимогам чинного законодавства і не містить корупційних ризиків.

Відповідне рішення ухвали у Раді 16 червня, передає "Главком".

"Проєкт визнати таким, що відповідає вимогам чинного законодавства із зауваженнями", — сказала голова комітету Анастасія Радіна.

Так, комітет рекомендував розробити механізм щодо недопущення зловживання у цьому питанні.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроєктом передбачається списання заборгованості населення за наступні види послуг:

- за природний газ перед постачальниками природного газу для потреб побутових споживачів, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року;
- за централізоване опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є надавачами цих послуг, станом на 1 січня 2020 року;
- за постачання електричної енергії для кожного класу споживачів перед відповідними постачальниками послуг, що сформувалась станом на 1 січня 2020 року.

Списання заборгованості відповідно до цього Закону здійснюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Списання заборгованості населення перед відповідними суб’єктами господарювання, що здійснюють постачання природного газу для потреб побутових споживачів, а також централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється шляхом взаємозаліку за спожитий природний газ перед НАК "Нафтогаз України".

Зазначається, що списання заборгованості населення за спожиту електроенергію здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляДоставучая
ну здесь таки есть заборогованнисть населеннЯ, а не населеннЮ, поэтому, похоже, что да, спишут поставщикам, а не населению.
правильно заборгованість населення спишуть, все з населення вже не будуть вимагати сплатити заборгованість компанії.
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляМне без сахара
Главное, что люди возмущены не решениями власти, а уже готовы разорвать тех, кому, возможно, эти долги спишут. Все как всегда
та ні якраз невдоволені такими рішеннями, того що бюджет не дополучить кошти, і ми заплатимо за інших. а ще це велика мотивація сплачувати рахунки.
Пожарник• 20 июня 2020
Никто населению ничего не спишет. В Законе речь не о потребителях, а о
’Дія цього Закону поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від їхніх форм власності, що відповідно до діючого законодавства здійснюють постачання природного газу для потреб побутових споживачів, централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються населенню суб´єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, постачання електричної енергії для кожного класу споживачів, а також на Національну акціонерну компанію ’Нафтогаз України’ та Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.’
КараПузовна• 20 июня 2020
Откуда вы это притащили?

Вот законопроект

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf35...
3323 від 10.04.2020

14.04.2020 Надано для ознайомлення
13.04.2020 Направлено на розгляд Комітету
10.04.2020 Передано на розгляд керівництву
10.04.2020 Одержано Верховною Радою

Ініціатор(и) законопроекту:
Королевська Наталія Юріївна (IX скликання)
Солод Юрій Васильович (IX скликання)
Іоффе Юлій Якович (IX скликання)
Німченко Василь Іванович (IX скликання)
Шуфрич Нестор Іванович (IX скликання)

Шо одобрено-принято-рассмотрено? Тем более инициаторы не СН?
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
Откуда вы это притащили?

Вот законопроект

3323 від 10.04.2020

14.04.2020 Надано для ознайомлення
10.04.2020 Одержано Верховною Радою

Ініціатор(и) законопроекту:
Солод Юрій Васильович (IX скликання)
Іоффе Юлій Якович (IX скликання)
Німченко Василь Іванович (IX скликання)
Шуфрич Нестор Іванович (IX скликання)

читати навчіться.
МЕСТО_Встречи• 20 июня 2020
Удалено администрацией...
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Удалено администрацией...
за зеленського голосовали?
Пожарник• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
читати навчіться.
Вы это себе посоветуйте.
Пожарник• 20 июня 2020
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Удалено администрацией...
Посмотрим, как через год посмеетесь.
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
читати навчіться.
Ой, простите. Плохо вижу. Старость, знаете ли.

В каком месте законопроект рассмотрен и принят? Когда это произошло?
МЕСТО_Встречи• 20 июня 2020
Ответ дляПожарник
Посмотрим, как через год посмеетесь.
ой я уже это слышала в прошлой теме, так что не напрягайтесь и платите дальше
АнтиТроль• 20 июня 2020
Ответ дляЖена миллионера
Хочеться убить всех, кто не платил. Вот, как у нас взращивают междуусобные распри. В Америке негры, а у нас дармоеды, которым пофиг все.
Ну убейте меня, например. Вам полегчает?
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна

де написано що він вже прийнятий в тексті написаний що він ухвалений комітетом 16 червня. Ще раз навчіться читати.
Жена миллионера• 20 июня 2020
Ответ дляАнтиТроль
Вы для меня пустое место. Чего мараться, вы и так наказаны нищенским существованием.
Капитанша• 20 июня 2020
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Удалено администрацией...
Спишут не вам)
Деньги Ахметке, в бюджете и без этого дыра начнут суды и выселять, куры будут жить в своих квартирах, а вы на улице, ибо пользуетесь-оплатите
АнтиТроль• 20 июня 2020
Ответ дляЖена миллионера
Нищенское существование проходит, а нищенское мышление и ничтожная душонка нет. Так что вы как раз этим и наказаны. Примите мои соболезнования.
Пожарник• 20 июня 2020
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вам ничего не списали. Чему вы радуетесь, не пойму?
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
Так если он не принят, то нафига вы инфу про него притащили?

Многие уже расстроились, что зря платили. А оказывается, зря расстроились, так как это законопроект оппозиционного блока.

Понимаете? Или объяснять надо?
Капитанша• 20 июня 2020
Ответ дляАнтиТроль
Вам не спишут, еще и пеню будут считать. Вы хоть представляете масштаб списания долгов, у них в бюджете на пенсии по 60 уе не хватает, а коммуналку подарить по 5-7-10 тыс уеэну правда, кто верит в такое?
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна

Понимаете? Или объяснять надо?
того що все він пішов на розгляд ВР, після прийняття вже піздно буде руками махати. Інфу притащила вам для роздумів, але ж де там. Тут текст не можете осмислити.
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляКапитанша
включать печатний станок, це єдине що вони вміють.
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
И шо там с ФОпами намахали?

Вопрос риторический.

Повторяю для вас персонально.

ЭТОТ ЗАКОНОПРОЕКТ ИНИЦИИРОВАН ОППОЗИЦИОННЫМ БЛОКОМ И ПРЕДПОЛАГАЕТ КОЛОССАЛЬНЫЕ РАСХОДЫ ИЗ БЮДЖЕТА.

Его просто не примут.

Так более понятно? Или опять нет?

С этим законопроектом также рассматривались №№ 3612, 2182, 3553, 3356, 3499, 2443, 3359, 3364-1, 3364-2, 3364-3, 3323, 2831-1, 2831-2

Их не хотите обсудить?
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляКапитанша
Ну как кто? Всеми любимые думающие порохоботы, которые в своих попытках найти зраду забывают предварительно найти свой мозг.
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
И шо там с ФОпами намахали?

Вопрос риторический.

Повторяю для вас персонально.

Его просто не примут.

Так более понятно? Или опять нет?

Их не хотите обсудить?
руку з капса заберіть і не репетуйте. У ФОПів спитайте що там з ними, як їм весело. Того що не приймуть ви знати не можете.
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна
логічно, провітріться.
дЫнька• 20 июня 2020
Класс! У меня соседи 46 тыс насобирали - и ржали еще что зачем платить
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ длядЫнька
Законопроект не принят.

Читайте тему.
КараПузовна• 20 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
логічно, провітріться.
У меня всё ок. Соображаю отлично. Чего не скажешь о вас.

Может закроете свою тему, которая вводит всех в заблуждение?

Или
автор Дама-мадама • 20 июня 2020
Ответ дляКараПузовна

Или
в ’заблуждения’ текстом ввожу, ой я не можу, не позорьтесь, не вмієте осмислите написане тільки табличками махати.