Малявка-козявка• 24 июня 2020

А что было в теме про Галич

Только хотела почитать уже нет вопроса
Аноним ФЕЯ• 24 июня 2020
Любвеобильное общение украинцев друг с другом..
ЧукИГеки• 24 июня 2020
тролли беснуются
Коко Шанель• 24 июня 2020
Украина едина
Нарисовалось• 24 июня 2020
любую тему превратят в помойку
ЯниЯ• 24 июня 2020
Там зараз дуже складна ситуація
автор Малявка-козявка • 24 июня 2020
Ответ дляАноним ФЕЯ
А понятно, спасибо
Закусенец• 24 июня 2020
Ну вообще как-то избирательно нынче темы удаляют. Про любовь к России вон висит и здравствует. Давно заметила, что за такое сейчас не банят.
Форточка с диоптриями• 24 июня 2020
Тема не про любов до РФ? Не про Бандеру? Про стихію на Прикарпатті? Та вони сасі винні, та це їм отвєтка, бумеранг і тему треба наф знести
Рыжая бестия• 24 июня 2020
Я вроде видела там видео.

Форточка с диоптриями• 24 июня 2020
Ніщо так не тішить форумчан, як повінь на ЗУ
Удачная• 24 июня 2020
Жителей западных регионов страны обвиняли в вырубке лесов , соответственно в том, что нечего теперь плакаться, когда пришла большая вода, сами виноваты
Таракашечка• 24 июня 2020
виновато правительство
жителям сел не под силу остановить вырубку
зеботы пишут ’самивиноваты’
дерибан на самом высоком уровне
Форточка с диоптриями• 24 июня 2020
Ответ дляУдачная
В нас тут є політологи, вірусологи і тепер вже екологи
автор Малявка-козявка • 24 июня 2020
Ответ дляРыжая бестия
Я вроде видела там видео.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=9j...
Капец ужас(((
Совбез• 24 июня 2020
Ответ дляФорточка с диоптриями
да при чем здесь все это, пишите уж как есть - путин и рука кремля виноваты, кто же еще
Форточка с диоптриями• 24 июня 2020
Ответ дляСовбез
Аристократка-тунеядка• 24 июня 2020
Ответ дляУдачная
Девочки, я живу ровно на противоположной стороне нашей страны - на Востоке. У нас тут была степь и пески. При СССР высаживали специально леса, чтоб ветер не гулял, песчаных бурь каких-нибудь не было. В общем, садили не просто так. Это надо для нормальной жизни. И что вы думаете? Грузовиками рубят и вывозят лес! Его тут и нет почти, но рубят и вывозят!! Это жесть! И никто ничего не делает! Так и там, на Западе! Тем, кто вырубку организовал плевать, что снесёт всё водой. Какие ж они сволочи, девочки, творят такое с природой и людьми!
Слепок стопы• 24 июня 2020
Натрапила на досить цікаву інформацію з цифрами.
Дуже актуально і по темі
’Ліс, дощ і арифметика

Саме у Верховинському районі, де 85% лісових масивів заборонені для промислової заготівлі, випало найбільше опадів - до 400 мм. Лише за одну зливу в суботу впало 66 мм. Не вцілів жоден міст від Букркута до Красника, від Яловичори до Гриняви. Кляузи на Чорному і Білому Черемшах – ще австрійські гідроспоруди для сплаву деревини, які простояли понад сотню років – рознесло вщент.

Арифметика в цій ситуації – річ жорстока, але вперта. В середньому на територію Прикарпаття за два дні випало 200 мм опадів – це 2,8 млрд. кубометрів води. Беремо залісненість області – 42%, що складає 626 тис га. Припустимо навіть, що ніде не було жодної рубки і на 1 га росте 400 зрілих смерек – ідеальний показник. Уявімо собі, що увесь липень дощі не падали, а дані метеостанцій – недолугий жарт. Тобто водоємність лісу – 100% і кожна смерека тримає тонну води, як вірять школярі і депутати. Нескладно підрахувати, що максимум, який міг би стримати ліс – 250 млн. кубометрів. В кращому разі, це 10% від об´єму опадів, які не позначилися б на масштабах повені.

Понад століття американські, польські, швейцарські вчені досліджують водорегулюючі властивості лісів. «Під час кожного дощу, здатного утворити повінь, вплив лісів стає надто слабким для виявлення. Ґрунти швидко насичуються, незважаючи на те, є там ліс чи немає», – з висновків Швейцарського федерального інституту лісових, снігових та ландшафтних досліджень, 2003 рік. Інститут почав дослідження 8 квітня 1903 року. Подібні результати отримані і вченими вітчизняного Інституту гірського лісівництва, який має два стаціонари з вивчення водорегулюючих властивостей лісу - на Закарпатті і на Надвірнянщині. Спеціальні самописці фіксують, як безлісий чи заліснений водозбір реагує на опади. Ці дані підтверджують позитивну роль лісу під час дрібних і помірних дощів, але коли падають інтенсивні зливи, і праліс, і вирубані ділянки – реагують однаково. Жодними рішеннями Кабміну, мораторіями і піар-акціями не можна відмінити дощі чи змусити ліс виконувати протипаводкові програми.’

Так сталося, що я був свідком паводку 2008 року. Від початку і доти, поки вода зійшла. Тоді дощ падав тиждень практично безперервно. Ніякі ліси того не втримають. Бо дощ падає на скелю і по ній стікає в долину. Шар ґрунту, який здатен тримати вологу є досить тонким.

Отже, бувають такі зливи, від яких жоден ліс не вбереже.

Тому, давайте розділемо - ліс окремо, а повінь окремо.

Цей булінг, що спрямований нині на жителів гірських районів, мені дуже нагадує той булінг, який час від часу здіймався в 14-15 роках проти східняків, які виїжджали зі своїх окупованих міст. В тому числі проти жінок. За те, що вони ’путіна покликали’. Вміємо ми шукати винних.

Звісно ж, надмірна хижацька вирубка лісів є злочин. Думаю, що місцеві то розуміють найкраще від інших. Але, товариство, ліс - то національне надбання. Це означає, що кожен з нас має його захищати. От і перш ніж проклинати місцевих спитайте кожен себе: а що я зробив(ла) щоб захистити ліс?

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/a...
Капуста Маша• 24 июня 2020
Ответ дляЗакусенец
Пожаловалась на все темы о россии. Задолбали уже своей активностью соседи и их приспешники. Уже и заходить сюда не хочется. Прямо шабаш какой-то.
Рыжая бестия• 24 июня 2020
Ответ дляКапуста Маша
Это ваши личные фильтры восприятия работают, я не замечаю такие темы
Капуста Маша• 24 июня 2020
Ответ дляРыжая бестия
Мои личные фильтры восприятия всегда работают одинаково. Последнее время явно идет раскачка ситуации. Это видно невооруженным взглядом.
Рыжая бестия• 24 июня 2020
Ответ дляКапуста Маша
Вы робот?
Таракашечка• 24 июня 2020
Ответ дляСлепок стопы
Дуже актуально і по темі
’Ліс, дощ і арифметика

не несите бред ! в Австрии , Словакии леса не рубят ! срубаешь дерево - тюрьма !
Капуста Маша• 24 июня 2020
Ответ дляРыжая бестия
Вы робот?
Вы хотите поговорить об этом? Думаю, нет смысла. Хорошего дня!
Рыжая бестия• 24 июня 2020
Ответ дляКапуста Маша
Я просто уверена, что до 2014 года у вас были другие фильтры, но вам приятнее думать, что вы объективны. Пребывайте в этой иллюзии!
Мадам Тю-лю-лю• 24 июня 2020
Ответ дляТаракашечка
виновато правительство
зеботы пишут ’самивиноваты’
дерибан на самом высоком уровне
номожно посадить молодой лес на субботнике
Капуста Маша• 24 июня 2020
Ответ дляРыжая бестия
А 2014 при чем? Я уже в 2003 сформировала свое отношение, когда послушала новости по русским каналам.
Заикальница• 24 июня 2020
Ответ дляКапуста Маша
Раскачка началась с осени 2013, жаль что ваш невооруженный глаз этого не заметил
Таракашечка• 24 июня 2020
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
чтоб потом Зе его спилял
Мадам Тю-лю-лю• 24 июня 2020
Ответ дляТаракашечка
чтоб потом Зе его спилял
не успеет, ему лет 20 расти, пока спилят