Настенные трусы.• 04 июля 2020

Автокрісло

Допоможіть розібратися з автокріслами. Є двоє дітей - 2роки і 7 років(35кг). Порадьте автокрісло, щоб не за всі гроші світу. І чи потрібно 7річній дитині крісло?
Ух_ты_какая_я• 04 июля 2020
Кресло нужно до 140см.
Если ребёнок выше в 5 лет, то кресло уже не нужно
автор Настенные трусы. • 04 июля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Кресло нужно до 140см.
Дякую, зріст 130
Малая еще та• 04 июля 2020
Ответ дляНастенные трусы.
Дякую, зріст 130
Треба автокрісло
Ананомчикус• 04 июля 2020
У моєї 7 річки бустер, зріст 134. Вже 2 рік ним користуємося
автор Настенные трусы. • 04 июля 2020
Хтось може порадити на яку торгову марку звернути увагу?
автор Настенные трусы. • 04 июля 2020
Ответ дляАнаномчикус
Яка торгова марка?
Фантазерша• 04 июля 2020
Ответ дляНастенные трусы.
для бустера это не имеет особого значения, вся защита там за счет ремней авто.
Грибной_Дождик• 04 июля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Кресло нужно до 140см.
До 145 см.
Sk-kik-mango-tesco• 04 июля 2020
У меня есть кресло недорогое
Сам себе Петросян• 04 июля 2020
Ответ дляНастенные трусы.
В нас завжди були бу проте кланих фірм це Конкорд і Рікаро. Вони на перших позиціях по безпеці і мегазручні.
Сам себе Петросян• 04 июля 2020
коли було 2 роки в дитини було Concord Ultimax зараз їй 7 м то іздить в RECARO Monza Nova. Обидва брали бу в ідеальному стані. Ми їзимо далеко тож автокрісло для нас супер річ.
Подскажите плиз• 04 июля 2020
Ответ дляНастенные трусы.
Дякую, зріст 130
У нас трое детей. В машине как селёдки, но у старшего, ему тоже 7 - автокресло. Это наш выбор.
Взяли чикко. До этого было Конкорд трансформер хт. Офигеное, но изофикс у нас теперь не помещается, будем его продавать