ЯспАкойнаЯ• сегодня в 10:09
Нашла место где хочу жить! с.Космач! Вы там были? Расскажите пожалуйста
Какие там есть магазины ,аптеки ,больница ?
пані Солоха• сегодня в 10:12
Це приблизьно як мріяти поселитись на окремому острові з тубільцями
ЯспАкойнаЯ
• сегодня в 10:12
Ответ дляпані Солоха
Я там була.
Вам там жаба й цицьки дасть
Почему ???
пані Солоха• сегодня в 10:12
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Почему ???
Бо вам там за ваше ’ почему’ хату спалять
Баррикадница• сегодня в 10:13
Погуглила, почтовый индекс у села есть. Значит не все потеряно) езжайте
ЯспАкойнаЯ
• сегодня в 10:15
Ответ дляпані Солоха
Я прекрасно говорю на укр.мове, у меня в семье русскоязычных нет . Полтавская область
пані Солоха• сегодня в 10:15
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Почему ???
Розповідаю.
Космач саме велике село в Україні, має багато присілків. Оточено горами. Дороги туди слабенькі. Люди гуцули в яких ще багато цінностей з стародавніх часів, вірування , побут, тощо.
Школи дуже слабкі. Інфраструктури - магазин сільський. Ну і вас там завжди сприйматимуть як чужака, з осторогою та обережністю
Баба_Воля• сегодня в 10:17
Ответ дляпані Солоха
Какие же милые у нас соотечественники...
Любо дорого смотреть..
Не припоминаю, что бы русскоязычные за ’чому’ жгли хаты...
Любо дорого смотреть..
ЯспАкойнаЯ
• сегодня в 10:17
Ответ дляпані Солоха
Розповідаю.
Ну я не собираюсь особо не с кем общаться ,дружить . Детей школьного возраста нет . Хочу вести затворнический образ жизни .
Ms. Похвала• сегодня в 10:18
Ответ дляБаба_Воля
Любо дорого смотреть..
Не, они ж цивильные, они расстреливали
Чеширская кошечка• сегодня в 10:19
Ответ дляБаба_Воля
Любо дорого смотреть..
Та ви що? Мовчали б
пані Солоха• сегодня в 10:19
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Навіть щоб вести такий спосіб життя вам потрібно купити житло, дрова, продукти десь брати.
Я ще раз наголошую, по суті це острів серед гір.
За кожною побутовою дрібницею вам потрібно виїжджати в цивілізацію
Баба_Воля• сегодня в 10:19
Ответ дляЧеширская кошечка
Та ви що? Мовчали б
Что то Вы задержались)))
Морковна• сегодня в 10:20
Дивлюсь блогера, який там відновлює стару хату, є багато людей які покупляли хати та туди переїхали.
ЯспАкойнаЯ
• сегодня в 10:20
Ответ дляМорковна
А как канал называется ???
Работать надо• сегодня в 10:22
Ответ дляЯспАкойнаЯ
И я так хочу, вы хотите снять там дом или купить?
пані Солоха• сегодня в 10:22
Ответ дляБаба_Воля
Любо дорого смотреть..
Ну я розповідаю.
Я наприклад якщо захоче купити квартиру на Молдованкі в Одесі, можу відхватили люлєй від рандомного наркомана просто крокуючи по вулиці.
Але у гуцулів дуже розвинено ось ця колективна думка.
Якщо в тебе сталась біда - тобі допоможуть всій громадою.
Але якщо про тебе щось узнають лихе - тебе там просто знищать.
Морковна• сегодня в 10:23
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А как канал называется ???
Є декілька каналів які ведуть про Космачі, я дивлюсь Поміжгір. Із блога видно що там все є, не обов’язково їхати до ’цивілізації’ як тут деякі пишуть, а чого не має можна замовити Новою поштою
пані Солоха• сегодня в 10:25
Ответ дляМорковна
Блогери показують життя туризму.
Не плутайте це еміграцією
Мамин тріль• сегодня в 10:25
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В семье не без урода?
пані Солоха• сегодня в 10:30
Доречі хочу зауважити. Автор хоче усамітнення.
У місцевих абсолютно атрофоване відчуття чужих особистих кордонів.
В більшості дворів немає парканів.
До вас в хату може прийти хто завгодно за чим завгодно, коли завгодно.
Я жила деякий час в цій місцевості ( не в Космачі)
І просто шокована була - що я сиджу в трусах і майці відчиняються двері. Слава Ісусу, я вам яєць приніс ( якийсь дід) і це вже темно було на вулиці.
То прокидаюсь від мешкання - сусідка привела на моє подвір´я кіз пасти.
То якийсь чувак прийшов з вимогою пом´янути бабу що жила в цьому будинку
В більшості дворів немає парканів.
Мамин тріль• сегодня в 10:27
Ответ дляБаба_Воля
Любо дорого смотреть..
Ну давайте, скажите ’чому’ где-то на Забайкалье. Что будет?
Баба_Воля• сегодня в 10:28
Ответ дляпані Солоха
Ну я розповідаю.
Местные наркоманы на Молдаванке вымерли
Местные алкаши призывного возраста сидят по домам и не высовывают носа, изредка собираясь во дворах, из которых могут дать по педалях при обнаружении буса с ТЦК.
Замесов на Молдаванке не наблюдается.