интайм_не_предлагать• 09 июля 2020
Если бы выборы президента состоялись завтра
То за кого бы вы проголосовали и почему
Результат:
вже голосів:
500 (34.25%)
Порошенко
338 (23.15%)
Посмотреть результат
305 (20.89%)
Зеленский
133 (9.11%)
Бойко
115 (7.88%)
Шарий
50 (3.42%)
Смешко
19 (1.3%)
Кошулинский
МУСЯкомарова• 09 июля 2020
Ответ дляТелаЧьи нежноСти

Да-да, он же бубочка. Просто с окружением не повезло. Прям один в поле воин.

Шо у людей в головах, хоспади...
100%
Осмоловская• 09 июля 2020
Ответ дляЛюблю_джаз
Над собой смеетесь?
На кошти Івана Мазепи проводиться ремонт Софійського собору, реставрація Михайлівського золотоверхого монастиря, Успенського собору та Троїцької надбрамної церкви Києво-Печерської лаври, відновлюються Кирилівська церква в Києві і Борисоглібський собор у Чернігові. Коштом гетьмана будуються нові монументальні храми, деякі збереглися й до нашого часу. До них належать церква Всіх Святих на Економічній брамі Печерського монастиря, Миколаївський військовий собор, Богоявленський собор у Братському монастирі та ін. Гетьман приділяв велику увагу зміцненню обороноздатності монастирів. Для цього виділив значні кошти. В результаті цих дій Києво-Печерська лавра оточується кам´яними стінами, що добре збереглися донині.
Миколаївський собор Пустинно-Миколаївського монастиря в Києві;
Трапезна церква Пустинно-Миколаївського монастиря в Києві;
Братська Богоявленська церква на Подолі в Києві;
Дзвіниця Софійського собору в Києві;
Церква всіх Святих Києво-Печерської лаври;
Ануфрієвська вежа — церква Києво-Печерської лаври;
Вознесенська церква у Вознесенському жіночому монастирі в Києві.
Дзвіниця Софійського собору в Києві;
одну стену он построил,вы же про строительство писали,бастионы и укрепления строил Петр первый,а реставрировали лавру постоянно,как и грабили и разносили.даже при ссср,вы же не призываете славить ссср за то что лавру реставрировали надеюсь
Люблю_джаз• 09 июля 2020
Ответ дляОсмоловская
Я с такими как вы не спорю.У вас об этом не пишут
Подарки Мазепы церквям :
Срібні ворота, відлиті на замовлення Івана Мазепи.
Найбільш значущим подарунком гетьмана Мазепи українській церкві є Пересопницьке Євангеліє, на якому нині складають присягу Президенти України. Іншим подарунком стали срібні з позолотою царські ворота вагою 50 кг, які на замовлення гетьмана Мазепи були відлиті в Німеччині (Аугсбург) за ескізом невідомого чернігівського художника.
У Храм гробу Господнього (Єрусалим) гетьман Мазепа подарував срібну тарілку і дорогу плащаницю з написами на кожній.
У 1699 році на замовлення Мазепи для Воскресенської церкви в Батурині був відлитий дзвін «Голуб» (укр. Мазепин дзвін). На дзвоні відлитий документально датований портрет Мазепи кінця XVII століття. На думку дослідника Бориса Пилипенка, Мазепин дзвін є «визначною пам´яткою української ливарної справи». Крім цього, дари Мазепи церквам знаходяться в православних храмах Сирії, Палестини, Стамбула і на Афоні.
Подарки Мазепы церквям :
Люблю_джаз• 09 июля 2020
Ответ дляОсмоловская
Петру тоже строил церкви на собственные деньги.
Церковне будівництво гетьман Мазепа не обмежує Києвом. На його кошти будуються нові церкви в Глухові, Лубнах, Густиня, Дігтярях, а також на території Московської держави Рильськ, Іванівське теперішня Курська обл.
МУСЯкомарова• 09 июля 2020
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Опять 25. Яныку скажите спасибо, за то что в 14 году страна была в жопе. Это при нем случилось, а не при По. Смотрите статистику, там очень хорошо видно, кто и что усугублял. И преступления - это как раз к Зе. Вот его сажать будет за что, с доказательствами и по многим статьям.
Люблю_джаз• 09 июля 2020
А вот отношение русских бояр к украинским церквям
Миколаївський військовий собор, Богоявленський собор у Братському монастирі та ін. За зразком цих церков на кошти гетьмана зводяться Вознесенський собор в Переяславі-Хмельницькому, будується ряд церков у столиці гетьмана в Батурині, які згодом були знищені Меншиковим.
Строил украинец Мазепа,пришел русский Меньшиков и по приказу московского царя развалил.
Историю нужно помнить
Осмоловская• 09 июля 2020
Ответ дляЛюблю_джаз
ну вы же за строительство лавры писали,а теперь сюда и подарки приплели и другие цепркви,только не ясно к чему,речь шла только о строительстве,и мазепа построил в лавре только стену.а лавре жертвовал вроде не один мазепа,и востонавливали ее неоднократно за счет жертвователей,так что ничего особо выдающегося для своего времени он для лавры не сделал
МУСЯкомарова• 09 июля 2020
Ответ дляДюймовочка
Ав чем претензии по Томосу?
С хрена ли наша церковь должна Москве подчиняться? Это что колыбель православия что ли? При чем тут они к нам, каким боком?
Все правильно он сделал, давно пора было исправить это нелепое недоразумение.
Осмоловская• 09 июля 2020
Ответ дляЛюблю_джаз
Историю нужно помнить
ну прям как поляки Александро Невский собор и еще многие церкви
Люблю_джаз• 09 июля 2020
Ответ дляОсмоловская
Да неужели?
Києво-Печерська Лавра:
1.Троїцька Надбрамна церква відновлена коштом І.Мазепи,
2.Успенський собор відновлений коштом І.Мазепи,
3.Церква Всіх святих над Економічною брамою побудована коштом І.Мазепи,
4. Кам’яний мур будувався коштом І.Мазепи
Києво-Печерська Лавра:
Люблю_джаз• 09 июля 2020
Ответ дляОсмоловская
вы стрелки не переводите, речь о разрушении украинских церквей русскими и предании анафеме по приказу московского царя.
Парадоксально, але попри такий вклад у відродження православ’я, до сьогодні Російська православна церква та Українська православна церква Московського патріархату анафему, оголошену Мазепі після його спроби відродити державу, не зняли…
Так ,что церковь лучше иметь свою не проклинающую выдающихся украицев несколько столетий ежегодно.
МаксХмара• 09 июля 2020
Ни за кого из них. Пока у меня недостаточно информации ,чтоб сделать выбор. Благо, выборы не сегодня-завтра
Осмоловская• 09 июля 2020
Ответ дляЛюблю_джаз
речь и в этом случае и в другом о разрушении православных церквей российской империи
где по приказу Российского царя,где по прихоти поляков)) и то что кто то жертвовал церкви,не дает ему индульгенцию на предательство
и попытки подрихтовать историю мне не интересны,мазепа обычный пошлый предатель
ЗаведУющая• 09 июля 2020
Ответ дляЧу Ча
За Порошенко.
Зе -это уровень клоуна и шута.
Это не просто шут, всё намного страшнее (((
Люблю_джаз• 09 июля 2020
Ответ дляОсмоловская
Это русские предатели и поработители Украины.
Уничтожители Украины
Козацькі полки Лівобережної України перетворили на регулярні полки російської армії 9 липня 1783 року. Україна втратила власні збройні сили.
Передумовою до цього стала ліквідація Гетьманщини 1764 року за імператриці Катерини II. З того часу, замість гетьмана та старшини, управління українськими землями здійснювала Друга Малоросійська колегія. Орган мав сприяти зросійщенню населення та ліквідації козацьких вольностей.Уже за рік від його створення було ліквідовано козацькі полки Слобідської України - їх перетворили на регулярні гусарські. А 1781 року на Лівобережжі і Слобожанщині ліквідували традиційний козацький полково-сотенний устрій. Замість нього утворювали російські намісництва, що ділилися на повіти.
Уничтожители Украины
Стетоскопуло• 09 июля 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
вангую, что в опросе победит порох, тут слишком много ботов проплаченных
Конечно, из Крыма и дыры голосуют
Осмоловская• 09 июля 2020
Ответ дляЛюблю_джаз
Уничтожители Украины
проводили реформы в своей империи,и достаточно успешные,без реформ государство не развивается,а вы хотели остаться в средневековье?
Люблю_джаз• 09 июля 2020
Ответ дляОсмоловская
Оккупация не равна реформам
Мазепа заботился об Украине
Метою Мазепи як гетьмана Війська Запорозького було об´єднання козацьких земель Лівобережжя, Правобережжя, Запоріжжя і, якщо можливо, Слобожанщини й Ханської України в складі єдиної Української держави під гетьманським реґіментом, встановлення міцної автократичної гетьманської влади у становій державі європейського типу зі збереженням традиційної системи козацького устрою.Ревний заступник православ´я, Мазепа надав кошти на будівництво в усій Гетьманщині низки соборів, споруджених у стилі українського бароко. Загалом за роки його правління зведено понад 200 церков, з них 45 під безпосереднім патронатом володаря булави. Слід зазначити, що цей великий комплекс робіт забезпечувався здебільшого з гетьманської скарбниці. Тобто зібрані від податків кошти гетьман вкладав у розбудову Києво-Печерської лаври, будівництво великого муру довкола неї та інші церковні проекти. Заходами Івана Мазепи Києво-Могилянський колегіум набув статусу академії (тоді відомої як «Могило-Мазепинська») (завдяки матеріальній підтримці гетьмана було споруджено нові корпуси, збільшено кількість спудеїв до 2 тисяч).
Мазепа заботился об Украине
БоХатая• 09 июля 2020
Ответ дляДикая Роза
я за Юлю как и раньше
почему ее нет в списке?
вы знаете всегда была против Юли, но сейчас понимаю что только она сможет навести порядок.
Осмоловская• 09 июля 2020
Ответ дляЛюблю_джаз
Оккупация не равна реформам
Мазепа заботился об Украине
оккупация после предательства мазепы не прошла
ссср тоже заботился об украине,вон сколько всего понастроил,и не церкей средневековых,но вы же его ненавидете))
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июля 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
реальні люди - це не боти! Боти це або найняті люди,або механічні,технічні засоби!
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июля 2020
Ответ дляЛевый Локоть
Зеленский может и норм, но команда у него зашкварная. Все эти слуги народа- писец какой-то
нормальна команда до нього не піде!
На_оба_рот• 09 июля 2020
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
А какой он должен быть, если он никуда не прошел?
А каким-то быть можно исключительно будучи Президентом? Не выбрали - продолжай продвигать свою позицию, что-то делай для государства. А то не выбрали, ну и ладно и сдался тут же.
Люблю_джаз• 09 июля 2020
Ответ дляОсмоловская
СССР продолжил убивать украинцев
3 голодомора,когда люди ели собственных детей,репрессии ,высылки в Сибирь
Чудная забота
Церкви разрушили,драгоценности - пожертвования на церкви тайно увезли в Москву
Чудная забота
Осмоловская• 09 июля 2020
Ответ дляЛюблю_джаз
СССР продолжил убивать украинцев
Чудная забота
ну вот вам и ответ на заданный вами же вопрос,как можно предавать анафеме того кто столько для тебя сделал
видите как все просто
Лиса Патрикевна• 09 июля 2020
Ответ дляДикая Роза
я за Юлю как и раньше
почему ее нет в списке?
Аналогично!!!!!!!!!!
Попипиповна• 09 июля 2020
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А что, многие его поддерживают. А что не так?
Все так. Когда уже вас забанят за подобные темы.