Крапипопка• 11 июля 2020
Мороженица. Помогите выбрать
Привет девочки. Хотим купить мороженицу. Раскажите о своих. Не жалеете о покупке? На что стоит обратить внимание при выборе.
автор
Крапипопка
• 11 июля 2020
Ответ дляКоролева красоты
Бесполезная вещь
Почему? Мы хотели дочку порадовать, она у меня фанатка мороженого, как и я в детстве. Одной упаковкой в день не обходится. Думала сами будем делать из качественных продуктов.
автор
Крапипопка
• 11 июля 2020
Ответ дляМастер Класс
Хрень. Не так уж часто едите мороженное, чтобы на нее тратиться.
Мы очень часто. В чем минусы? Хотелось бы иметь представление.
Папобус• 11 июля 2020
Если есть деньги, берите эоектрическую. Не нужно будет играться с охлажлением лотка. У меня не всегда есть место в морозилке, чтобы охлаждать чашу механической.
автор
Крапипопка
• 11 июля 2020
Ответ дляПапобус
Если есть деньги, берите эоектрическую. Не нужно будет играться с охлажлением лотка. У меня не всегда есть место в морозилке, чтобы охлаждать чашу механической.
Спасибо за ответ. Уже хоть что-то
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 июля 2020
Купили в прошлом году электрическую.
По параметрам искала самую большую, нас 5 человек
Взяли на две чаши,Hilton, по цене +/- 1200-1300 тогда была.
Поигрались немного, рецепта идеального мороженого для себя так и не нашли(
То недостаточно густое, то не застыло, то доставать из чаш застывшее неудобно(
Сломалась она через месяц, и вот, до сих пор лень её в ремонт везти...и надо ли...
По параметрам искала самую большую, нас 5 человек
Взяли на две чаши,Hilton, по цене +/- 1200-1300 тогда была.
Поигрались немного, рецепта идеального мороженого для себя так и не нашли(
То недостаточно густое, то не застыло, то доставать из чаш застывшее неудобно(
Сломалась она через месяц, и вот, до сих пор лень её в ремонт везти...и надо ли...
Благоуханочка• 11 июля 2020
Ответ дляКрапипопка
Почему? Мы хотели дочку порадовать, она у меня фанатка мороженого, как и я в детстве. Одной упаковкой в день не обходится. Думала сами будем делать из качественных продуктов.
Якщо любить фруктовий лід, то блендером перебивається все, що можна і морозиться в формочках з паличками. Є багато рецептів, де достатньо виделкою в морозилці пару раз перемішати і нормально. У мене є морожиниця та, яку треба в морозилку ставити чашу на ніч, не користуюсь нею, пару раз спробувала. Смачно виходить, але занадто багато рухів треба робити.
П.С. є з вершків і згущеного молока рецепти, бананове з лимоном і вершками, бананово-ягідне, грушеве з какао, динне з м´ятою, бананово-ягідне з сиром м´яким і т.д. А діти кажуть, що смачно, але хочеться більше магазинного.
П.С. є з вершків і згущеного молока рецепти, бананове з лимоном і вершками, бананово-ягідне, грушеве з какао, динне з м´ятою, бананово-ягідне з сиром м´яким і т.д. А діти кажуть, що смачно, але хочеться більше магазинного.
Не стесняюсь• 11 июля 2020
Ответ дляКрапипопка
Почему? Мы хотели дочку порадовать, она у меня фанатка мороженого, как и я в детстве. Одной упаковкой в день не обходится. Думала сами будем делать из качественных продуктов.
Вы цену порции подсчитали?
Из качественных продуктов?
Из качественных продуктов?
Раздражевская• 11 июля 2020
Ответ дляНе стесняюсь
Вы цену порции подсчитали?
Из качественных продуктов?
Из качественных продуктов?
Ну не така вже й страшна ціна) Принаймні таке морозиво, нашвикуруч:
вершки 30% чи 36% 1 літр - 115 грн. (беру польські, збиваються набагато краще, ніж наші. Найкраще, звичайно, домашні, але їх проблема купити)
цукрова пудра - 2/3 склянки (приблизно 150 г) - 6-7 грн.
згущене молоко 1/2 пачки (тут по смаку, +/-) -15 грн.
сметана 150-200 г (діти люблять, щоб кислинка трошки була, тому додаю сметану, можна і без неї) 15 грн.
сік 1/2 лимона - 3 грн.)))
Тобто по ціні десь 150-160 грн. Зважаючи, що порція морозива 80 г коштує від 20 грн., то досить вигідно
На сім’ю з 5 чоловік, де 3-є - діти, цілком вистачає на кілька днів, якщо не тричі на день їсти)))
вершки 30% чи 36% 1 літр - 115 грн. (беру польські, збиваються набагато краще, ніж наші. Найкраще, звичайно, домашні, але їх проблема купити)
цукрова пудра - 2/3 склянки (приблизно 150 г) - 6-7 грн.
згущене молоко 1/2 пачки (тут по смаку, +/-) -15 грн.
сметана 150-200 г (діти люблять, щоб кислинка трошки була, тому додаю сметану, можна і без неї) 15 грн.
сік 1/2 лимона - 3 грн.)))
Тобто по ціні десь 150-160 грн. Зважаючи, що порція морозива 80 г коштує від 20 грн., то досить вигідно
На сім’ю з 5 чоловік, де 3-є - діти, цілком вистачає на кілька днів, якщо не тричі на день їсти)))
Раздражевская• 11 июля 2020
А по темі, автор, то суть морожениці в тому, що морозиво постійно перемішується, і не утворюються маленькі шматочки льоду. Мої люблять таке м’яке морозиво. Проте якщо немає проблем з тим, щоб 3-4 рази протягом 1-2 годин витягти морозиво з морозилки, і перемішати вручну, то особливої потреби в цьому агрегаті немає)
Маю Rotex RICM-15 R, з чашею на 1,5 л, цілком вистачає, щоб погратися.
Але тут і по ціні дивіться, я свою купувала 3 роки тому десь до 700 грн., електричні без чаші стартували від 3000 грн
Маю Rotex RICM-15 R, з чашею на 1,5 л, цілком вистачає, щоб погратися.
Але тут і по ціні дивіться, я свою купувала 3 роки тому десь до 700 грн., електричні без чаші стартували від 3000 грн
автор
Крапипопка
• 11 июля 2020
Ответ дляРаздражевская
Ну не така вже й страшна ціна) Принаймні таке морозиво, нашвикуруч:
вершки 30% чи 36% 1 літр - 115 грн. (беру польські, збиваються набагато краще, ніж наші. Найкраще, звичайно, домашні, але їх проблема купити)
цукрова пудра - 2/3 склянки (приблизно 150 г) - 6-7 грн.
згущене молоко 1/2 пачки (тут по смаку, +/-) -15 грн.
сметана 150-200 г (діти люблять, щоб кислинка трошки була, тому додаю сметану, можна і без неї) 15 грн.
сік 1/2 лимона - 3 грн.)))
Тобто по ціні десь 150-160 грн. Зважаючи, що порція морозива 80 г коштує від 20 грн., то досить вигідно
На сім’ю з 5 чоловік, де 3-є - діти, цілком вистачає на кілька днів, якщо не тричі на день їсти)))
вершки 30% чи 36% 1 літр - 115 грн. (беру польські, збиваються набагато краще, ніж наші. Найкраще, звичайно, домашні, але їх проблема купити)
цукрова пудра - 2/3 склянки (приблизно 150 г) - 6-7 грн.
згущене молоко 1/2 пачки (тут по смаку, +/-) -15 грн.
сметана 150-200 г (діти люблять, щоб кислинка трошки була, тому додаю сметану, можна і без неї) 15 грн.
сік 1/2 лимона - 3 грн.)))
Тобто по ціні десь 150-160 грн. Зважаючи, що порція морозива 80 г коштує від 20 грн., то досить вигідно
На сім’ю з 5 чоловік, де 3-є - діти, цілком вистачає на кілька днів, якщо не тричі на день їсти)))
Ну да, 15-30грн за порцию выходит не дешевле.
Раздражевская• 11 июля 2020
Ответ дляКрапипопка
Ну да, 15-30грн за порцию выходит не дешевле.
В мене виходить 2 повних лотки по 960 мл, як на мене, співвідношення об’єм-ціна-якість оптимальна
автор
Крапипопка
• 11 июля 2020
Спасибо всем за советы. Буду выбирать полностью автоматическую. Читала что чаша мороженого готова за пол часа, другие наверное не имеет смысла брать.
Раздражевская• 11 июля 2020
Націкавіше, що перепробувала купу рецептів- і пломбір за ГОСТом, і крем-брюле, і йогуртове, а зупиналася на цьому, що писала вище. А часом діти взагалі просто збивають вершки зі згущеним молоком і лимоном.
автор
Крапипопка
• 11 июля 2020
Ответ дляРаздражевская
Націкавіше, що перепробувала купу рецептів- і пломбір за ГОСТом, і крем-брюле, і йогуртове, а зупиналася на цьому, що писала вище. А часом діти взагалі просто збивають вершки зі згущеним молоком і лимоном.
Я одного разу збиті вершки й шоколад , що залишились від приготування торту , змішала й поставила в морозилку. Наступного дня спробували, було дуже смачно. Майже справжнє морозиво
Раздражевская• 11 июля 2020
Ответ дляКрапипопка
Я одного разу збиті вершки й шоколад , що залишились від приготування торту , змішала й поставила в морозилку. Наступного дня спробували, було дуже смачно. Майже справжнє морозиво
От і я про те ж), чим простіше, тим краще. Граєшся з тими витребеньками, а діти все одно час від часу просять морозиво в магазині купити
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу