ПодругаМужа• 11 июля 2020
Якщо до 6 років є 3 Акдс,ревакцинація не зроблена,яка далі вакцина?
По медичних причинах,до 6 років зробили лише 3 Акдс (все інше є,немає ревакцинації), яку можна вакцину?Інфанрікс іпв,тетраксим,пентаксим без хіба чи обовязково бустрикс?
ПодругаМужа
• 11 июля 2020
Ответ дляБезникая
всі ревакцинації робили інфанрікс гекса
Після 6 теж?гепатит не потрібен нам
Безникая• 11 июля 2020
Ответ дляПодругаМужа
Після 6 теж?гепатит не потрібен нам
так, тільки в 5 починала прививки
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2020
4-я АДС без коклюша, недавно делали в поликлинике. Не Индия. Между 3 и 4 прививкой перерыв не меньше полугода должен быть.
Гжегож Бженчишчикевич• 11 июля 2020
ДС после 6 лет
ДС-м после 7
Уже без коклюшного компонента
Знаю, что бустрикс подходил раньше, сейчас на в курсе состава вакцин
ДС-м после 7
Уже без коклюшного компонента