Стервочка• 17 июля 2020
Отопление газовым конвектором. Стоит ли ?
Не для дачи,а для постоянного проживания. Есть маленький ребенок.
Насколько это безопасно ? Удобно ? Экономно ? Любой ваш опыт напишите
Конвектор дуже рідко воняє газом - це треба дуже постаратися, щоб його косо поставити чи не обслуговувати.
Мінуси:
1) У нього нижчий ККД чим у повноцінного котла.
2) Він гріє повітря при повній відсутності променевої компоненти - дещо некомфортно, але краще чим звичайна дувка чи маслорадіатор.
3) Автоматика як у котлі, тобто рівень безпеки такий же.
4) Займає більше місця чим батарея.
Плюси: не треба електрики, не боїться замерзання, простий в користуванні та обслуговуванні.
Мінуси:
4) Займає більше місця чим батарея.