НашлаПерепискуМужа• 20 июля 2020

Cherkasy ZOO

Хочу поділися враженнями про відвідини Черкаського зоопарку. Це щось неймовірне! Не були там років зо три. Ось на вихідних вирішили прогулятися. Чесно , ми з чоловіком, діти просто в захваті ! В Черкасах класний і надзвичайно сучасний зоопарк.
Приємно що бізнес бувшого президента зробив такий подарунок всім мешканцям і гостям міста. Дуже рекомендую! Після Черкаського зоопарку , тваринам в Київському можна лише поспівчувати
БЦАшка• 20 июля 2020
В киевском зоопарке сейчас тоже масштабная реконструкция

автор НашлаПерепискуМужа • 20 июля 2020
Ответ дляБЦАшка
Дай Боже!
Каяспер• 20 июля 2020
Я не прихильник зоопарків. Але т. я. живу в Черкаській області, то саме в цей зоопарк я їздила. Не маю з чим порівнювати, але теж думаю, що цей зоопарк хороший.
БЦАшка• 20 июля 2020
Самый лучший зоопарк в Сан-Диего
автор НашлаПерепискуМужа • 20 июля 2020
Ответ дляКаяспер
Особливо порівняно з тим в яких умовах жили тварини років 5-10 тому, то зараз просто дуууже класно
Упругая попка• 20 июля 2020
А поROSHENко и там влез?
БЦАшка• 20 июля 2020
Ответ дляУпругая попка
А поROSHENко и там влез?
Реконструкция проведена по проекту компании Рошен.

Правильно_Валерчик• 20 июля 2020
Живём в Черкассах,всё время в зоопарк с сыном ходим.В Киевском только горилла понравился
Ход конём• 20 июля 2020
Ответ дляУпругая попка
А поROSHENко и там влез?
И слава Богу, что влез. Zeро что-то никуда не лезет.