пышка_мышка• 30 июля 2020

"Літаки летять - будем всіх бамбіть!"

“Всі люблять дуже цифри. До Дня захисту дітей ми повинні відкрити щось грандіозне, щоб всі журналісти вийшли і аплодували, які молодці президент, міністерство, до цього дня вони це зробили, а там воно десь якось замажте там, потім допрацюєте. До Дня Незалежності ми повинні зробити новий літак і показати всім, які ми сильні – літаки летять, будемо всіх бомбіть. Розумієте, мені здається, питання не в датах, питання: воно працює чи не працює. Я думаю, що в цілому, ми повинні припинити цю популістичну історію. Хочеться до Дня захисту дітей, так відчуття внутрішнє, хочеться, щоб раділи лікарі, діти, ну от зробили це. Найголовніше зробити, коли воно готове. Відкривати, коли воно вже зроблено”

автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Погоджуюсь,але чи він перший? Пам,ятаєте йолку та крівосісів? А вони ж ніби і не клоуни були по професії.
так ви собі такого рівня ’політиків’ вибираєте.

Видящие_помогите• 30 июля 2020
Ответ дляКашка-маняшка
не смотрите,
я уже расстроилась.
Думала его речь исказали, но и по губам тот же смысл.
он реально,это сказал.Зачем??
А чтобы Украину опять унизить в глазах мировой общественности.
Да, чтобы сливные бачки федерастии на цитаты разобрали
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляБюст Березуцкого
Чого Ви нановорюєте на шестикласників? Дитина без відхилень у 6 класі такого не скаже...
я мала наувазі прості фрази, часті повторювання. Але так це гірше.
ЖивунаБагамах• 30 июля 2020
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Не то шо вислые сиси на крыше, поющие гимн. О то був шЫдевр!
Чим кращє обвислі ..опи, доречі сісі в них теж в деяких обвислі. Скоро побачимо.
Одна_на_всей_планете• 30 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Я эти действа с 2004 перестала смотреть. Испытываю испанский стыд
Кукусик• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
Чому ви вирішили,що я голосувала за теперішнього? Ні,не голосувала,бо розуміла,що це дно. Правда і за інших теж не голосувала,бо то теж дно.
Просто я не розумвю,чтому такий кипеш на рівному місці? Так,він косноязикий,нетямущий,але ця промова не найсмішніша
ЖивунаБагамах• 30 июля 2020
Ответ длямуха в кедах
где-то в ФБ врач-нарколог писал свои заключения по видео с ним, расписывал все симптомы)
ну лично я ржу до сих пор, как он воду наливал и наклонял стакан, как под пиво, чтобы пена не пошла))))
Я це теж пам’ятаю.
муха в кедах• 30 июля 2020
Ответ дляКашка-маняшка
Автор не причем,она разместила прямую речь нашего президента.
То ли неудачно Зеленский высказался,то ли действительно он наркоман.Страшно все это
не хочу давать ссылку, на ФБ в группе Баба и Кит выложили полную стенограмму
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
ага, звичайно я вам вірю))

Кашка-маняшка• 30 июля 2020
Ответ длямуха в кедах
как загуглить?
муха в кедах• 30 июля 2020
Ответ дляКашка-маняшка
как загуглить?
минуту, скачаю картину, с телефона скину в тему
Закидай меня камнями• 30 июля 2020
Да, речь достойная ’найвеличншого’. Собственно, какие дела, такие и речи.
Кукусик• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
ага, звичайно я вам вірю))
Та мені байдуже чи вірите.
Я теж не вірю,що ви темку склепали за покликом душі. Та нічого, відпрацьовуйте.
СССРовна• 30 июля 2020
Ответ дляЗастряла
автор, план хорошо зашел, я смотрю?
Увы, не автор, замешал, а наше ВСЕ - пан Зе
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляЗакидай меня камнями
до речі всі його стенограми майже такі, правда без ’бомбіть’))
СССРовна• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
говорять що в кукурудзі.
Геращенко сказал, шо он уже суициднулся, скорее всего )))
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Та мені байдуже чи вірите.
о почалось, саме так за покликом душі, виклала пряму мову, щоб його електорат почитав.
ЖивунаБагамах• 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Та мені байдуже чи вірите.
Віхола-Політейка вже під анонімом пише ? Ви вже свої 5 коп. відпрацювали ?
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляСССРовна

Единорог помог• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
Его пряма мова почти 20 минут, а не то, что вы выложили.

автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляЕдинорог помог

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1032&v...
а то що я виклала не він говорив
Видящие_помогите• 30 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Думаєте вона? Звичайно, схоже, але якось без авашпетя....... Можливо, маскується
Гу го гу го гу• 30 июля 2020
Ответ дляЗастряла
автор, план хорошо зашел, я смотрю?
Если б автору, то было б фигня, а это набор слов нашего президента. Вот это печалька.
ВЫВсеВрете• 30 июля 2020
Почему он такой опухший и косноязыкий? Год только прошел, а он уже совсем невменяемый, что с ним дальше будет?
былоИпрошло• 30 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Сьогодні дивилась репетицію до Дня Незалежності. Знов трешак. Каменських співає, баби з голими дупами танцюють.
На День Независимости, нам реваншисты, вроде как очередной бардак обещают...(( Так что праздник, концерт и так далее - все под большим вопросом... Они любое действо испаганить могут...((
Хитрушка-чекушка• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
а то що я виклала не він говорив
Апьять вырвали из контекста, парахаботы, клятые!
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
треба зробити аналіз запису, може це голос Пороха взагалі
Закидай меня камнями• 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Автор,а почему без видео?
Президент не умеет говорить красиво и складно как Петя Порох, укрсинский язык плохо знает,но по сути то он правду сказал.
Без видео ваш стартпост ни о чем.
Это видео в очередной раз говорит, что преЗедент не умеет не только говорить, но и думать у него как-то тоже не получается.
Видящие_помогите• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
Де жванія???????
Хитрушка-чекушка• 30 июля 2020
Отдельная фраза : Літаки летять, будєм бамбіть - это шедевр. Пойдет гулять в народ, как кровосиси...