пышка_мышка• 30 июля 2020

"Літаки летять - будем всіх бамбіть!"

“Всі люблять дуже цифри. До Дня захисту дітей ми повинні відкрити щось грандіозне, щоб всі журналісти вийшли і аплодували, які молодці президент, міністерство, до цього дня вони це зробили, а там воно десь якось замажте там, потім допрацюєте. До Дня Незалежності ми повинні зробити новий літак і показати всім, які ми сильні – літаки летять, будемо всіх бомбіть. Розумієте, мені здається, питання не в датах, питання: воно працює чи не працює. Я думаю, що в цілому, ми повинні припинити цю популістичну історію. Хочеться до Дня захисту дітей, так відчуття внутрішнє, хочеться, щоб раділи лікарі, діти, ну от зробили це. Найголовніше зробити, коли воно готове. Відкривати, коли воно вже зроблено”

Настенные трусы.• 30 июля 2020
Шо по адекватности, Автор?

Кукусик• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
точно стоїть в білому халатику, але це лікар з Охмадиту, але хто зна хто зна...
Автор,а почему без видео?
Президент не умеет говорить красиво и складно как Петя Порох, укрсинский язык плохо знает,но по сути то он правду сказал.
Без видео ваш стартпост ни о чем.
Разумная Губка• 30 июля 2020
поток мыслей не понятных(((
Розбійник• 30 июля 2020
от якій бубочка дєрзкій
муха в кедах• 30 июля 2020
Ответ дляМааарковная
неправда, разница налицо - на сцене у него связная логичная речь, а выступления президента - просто треш какой-то, такие косноязычные, рваные...Он же артист разговорного жанра, это очень странно.
артисты готовятся, репетируют.. хотя же пишут ему речи спичрайтеры, та же репетиция должна быть.. непонятно, как так получается, что неплохой ведь артист не может слепить два слова на сцене
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Автор,а почему без видео?
Без видео ваш стартпост ни о чем.
чого без відео з відео
Мааарковная• 30 июля 2020
Ответ длямуха в кедах
и я о том же...
ЖивунаБагамах• 30 июля 2020
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ваще-та это в пику Пороху, открывавшему туалеты и 300 метров недостроенной дороги...
Впрочем как всИгда, без методичек у вас не очень получается, хотели напукать и обосрались
Взагалі то це Порох Охматдит побудував, і свої особисті кошти туди вклав, почав Ющ, але в нього не пішло. А Зєля не перший раз вже чужі здобутки собі присвоює.
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Автор,а почему без видео?
Без видео ваш стартпост ни о чем.
воно доречі в старпості.

Маруська Му• 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Автор,а почему без видео?
Без видео ваш стартпост ни о чем.
що сказав? що буде бомбити
муха в кедах• 30 июля 2020
Ответ дляМаруська Му
що сказав? що буде бомбити
будєм всєх бамбіть
Видящие_помогите• 30 июля 2020
Ответ длямуха в кедах
Надеюсь, что нет. Иначе правда страшно, что он может наподписывать в таком состоянии(((
Что так будет, было ясно ещё, начиная с новогодней ёлки. И теперь идёт по плану.
Да, это страшно (((
ЖивунаБагамах• 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Автор,а почему без видео?
Без видео ваш стартпост ни о чем.
Яку правду, що будєм всех бомбіть ? Для чого ?
Бюст Березуцкого• 30 июля 2020
Все одно Порох винен! А бубочка молодець, все правильно каже. Навіть, якщо покакає посеред Майдану - все одно молодець! Не те що Барига Мародьорич!💚🐸🤡💩
Маруська Му• 30 июля 2020
бамбіть, то таке, а як він має розробити і виготовити літак, чи вже в голові в себе все зробив
Армейская• 30 июля 2020
Прости господи ,но он же под кайфом
Кукусик• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
воно доречі в старпості.
Вибачте,у мене був якийсь збій,тепер бачу.
Тоді митання в іншому,вам не сподобалась фраза про літаки? Так,сказано корявенько,але по суті ця ’промова’ таки нормальна, про те,що досить показухи,присвяченої певним датам
Кукусик• 30 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Вы видео смотрели?
Армейская• 30 июля 2020
Ответ длямуха в кедах
тяжелые наркотики.отсюда спутанность речи. посмотрите на его мимину,он или пьян или обдолбан,скорее второе

Кашка-маняшка• 30 июля 2020
Ответ дляЗастряла
ні, не йому, автору
Автор не причем,она разместила прямую речь нашего президента.
То ли неудачно Зеленский высказался,то ли действительно он наркоман.Страшно все это
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
так нормальна для школяра, в класі так шостому.
ЖивунаБагамах• 30 июля 2020
Сьогодні дивилась репетицію до Дня Незалежності. Знов трешак. Каменських співає, баби з голими дупами танцюють.
Маруська Му• 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Вы видео смотрели?
да, а ви?
автор пышка_мышка • 30 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
знов сором суцільний.
Одна_на_всей_планете• 30 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Не то шо вислые сиси на крыше, поющие гимн. О то був шЫдевр!
ЖивунаБагамах• 30 июля 2020
Ответ дляКукусик
Вы видео смотрели?
З самого ранку дивлюся, ніяк не можу діагноз поставити. Тяжкий випадок.
Кашка-маняшка• 30 июля 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
ну после такого текста я еще видео что ли смотреть буду.
не смотрите,
я уже расстроилась.
Думала его речь исказали, но и по губам тот же смысл.
он реально,это сказал.Зачем??
Кукусик• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
Погоджуюсь,але чи він перший? Пам,ятаєте йолку та крівосісів? А вони ж ніби і не клоуни були по професії.
муха в кедах• 30 июля 2020
Ответ дляАрмейская
где-то в ФБ врач-нарколог писал свои заключения по видео с ним, расписывал все симптомы)
ну лично я ржу до сих пор, как он воду наливал и наклонял стакан, как под пиво, чтобы пена не пошла))))
Бюст Березуцкого• 30 июля 2020
Ответ дляпышка_мышка
Чого Ви нановорюєте на шестикласників? Дитина без відхилень у 6 класі такого не скаже...