Творю чудеса• 31 июля 2020

Фани «Скрябіна» пишіть різні смішні історії,що траплялися із Кузьмою

Пропоную згадати смішні історії,що траплялися із Кузьмою Скрябіним
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
1) Історія,коли,у Дробичі,у пошуках туалету,Кузьма провалився у якийсь підвал,висмикнувши під час свого польоту головний електрокабель.І врешті-решт повис на якомусь крюку,зачепившись ременем штанів.
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
2) Будучи у Амстердамі наївся якихось печеньок з «травою»,після чого у нього почали з‘являтися «ями» у асфальті.А потім він ще й використав урінарій не з того боку
Не танцую- но пою• 31 июля 2020
Ой, я 100 раз пересматриваю это видео
Ёшки_Матрёшки• 31 июля 2020
опять про этого спивца... носятся как дурни с писаной торбой...
Не танцую- но пою• 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Что вы забыли в этой теме в т.с.? Застой желчи?
Ёшки_Матрёшки• 31 июля 2020
Ответ дляНе танцую- но пою
а вы что забыли? за желчегонным пришли?
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
3) Вирішив проїхатися на животі по сцені.В цей час спрацювала машина,що заповнює димом сцену.Дим не дав Кузьмі розгледіти металеву конструкцію,і Андрій влетів у неї шиєю.Поранився,втратив на кілька секунд свідомість.Прийшов до тями,не міг зрозуміти де він,але побачивши музикантів,почувши пісні,і побачивши людей у залі,згадав,що він на концерті.Дограв концерт.Після цього поїхав до лікарні швидкої допомоги,щоб йому зашили рану.
Не танцую- но пою• 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
а вы что забыли? за желчегонным пришли?
Я Скрябин слушаю с детства. Если Вам не нравится группа и Кузьма лично - есть другие темы.
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Якщо не подобається Скрябін,то йдіть звідси геть!
Ёшки_Матрёшки• 31 июля 2020
Ответ дляУказка
та конечно вот забыла спросить что мне делать нужно! заводи свой личный сайт и там гоняй всех геть.
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
Ответ дляНе танцую- но пою
Ой, я 100 раз пересматриваю это видео
https://youtu.be/BrGs2eRFj1g
Так,прикольне відео.Я це бачила.
Не танцую- но пою• 31 июля 2020
Ответ дляУказка
Так,прикольне відео.Я це бачила.
Я его затёрла до дыр. А вообще хорошая передача была.
Любовь Калистратовна• 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну фанам Кобзона не понять
Кактус из кожезаменителя• 31 июля 2020
Почитайте лучше его книги. Я о Кузьме спокойно говорить не могу-начинаю реветь. Знала его лично, хоть и не близко.
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Читала всі його книги.Це супер кльово та весло,і дуже смішно.Перечитую ті книжки по 100 разів,і не набридає
Матраскин Брат• 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Удалено администрацией...
Дама_из_рекламы• 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Удалено администрацией...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Как вам не стыдно !
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Хамство .
Посидите в бане
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 июля 2020
Я люблю это видео

и все его аудиокниги
Первая ласточка инфляции• 31 июля 2020
видела его два раза в жизни: один раз в секонде, а второй в дешевой кафешке Санремо, мы еще ее называли ’Насремо’
мААААсквичка• 31 июля 2020
Скрябин будет жить в наших сердцах-жаль что его талант оценен после смерти,девочки послушайте как красиво перепели его песню итальянцы
Роза завяла• 31 июля 2020
Песни безусловно талантливые, но человек был алкоголиком. Из первых уст знаю что упивался на корпоративах до состояния ’мордой в салат’.
Секретница• 31 июля 2020
И я не понимаю что с ним носятся? Безусловно хороший артист. Но сколько таких?
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
Ответ дляРоза завяла
Звідки ви то взяли.Кузьма ніколи не пив до такого стану.Так,на відпочинку у нього бував бодун,але теж не часто.А взагалі,подумайте,як він міг пити,якщо у нього майже кожен день були виступи,на які він їздив за кермом,а Кузьма п’яний за кермо ніколи не сідав.Навіть його день народження, і дні нарождення інших учасників гурту здебільшого проходили в дорозі,і на концертах.А після концерту в готелі не по святкуєш і не поп‘єш бо на наступний ранок він сідав за кермо і їхав на наступний виступ.
Я думаю цих аргументів цілком достатньо,щоб зрозуміти,що Кузьма,ніколи,не пив до такого стану.
Роза завяла• 31 июля 2020
Ответ дляУказка
На корпоративах пив
Роза завяла• 31 июля 2020
Ответ дляУказка
Уточню только, что речь о начале 2000х, в последнее время не утверждаю
автор Творю чудеса • 31 июля 2020
Ответ дляРоза завяла
З приводу початку 2000-х,теж не заперечую.Це був найскладніший для Кузьми період-зміна стилю музики,зміна учасників гурту.Вцілому,криза середнього віку.А ще й ота історія з передвиборною агітацією,коли Кузьму змусили робити,те чого він не хотів,після чого на нього вилилися тонни критики.Цей період був для нього психологічно і емоційно складний.Тому,впринципі,він і сам не заперечував,що,будучи у глибокій дипрессії нерідко «лікувався» алкоголем.Але коли все наладилося,він перестав багато пити.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 июля 2020
Ответ дляСекретница
Таких единицы.
Первый раз плакала за чужим мне по крови человеком.
автор Творю чудеса • 31 июля 2020