Блондинка в Законе• 02 августа 2020
Коронавірус
Дівчатка, хто перехворів, поділіться, будь ласка, як це проходило. Читала, що один із симптомів втрата,, обояния". Як це зрозуміти на українській?
В містечку є підтверджені випадки. Інші не робили, просто висока температура, в одних довго, в інших і по 1 дню. В одному колективі один підтверджений, інші негативні(симпоми однакові). Тестам не вірю.
В контакті з тими людьми не була. Але дитина мала температуру один день 37,8. Даю противірусні, рясне пиття. На початку легкий нежить, болить горло ще зранку. Температура 2 дні до 37,5, зараз норма. В мене в той же день 37-37,3. Почала пити противірусні, вітамін Ц, легке печіння в носі, біль в горлі, біль в області серця, легке покашлювання на наступний день. Апетит є, а щось робити по дому чи то немає сил чи то просто не хочу(сама не можу зрозуміти). Наступні два дні температура 36,6. Сьогодні знову 37,1. І хвилююсь, чи то просто якось вірус чи в легкій формі коронавірус? Але всі маючи високу температуру і підозру на коронавірус чи може бути і в мене?
Дякую всім, хто відгукнеться.
Дама-мадама• 02 августа 2020
С 37.2 пить противовирусные? Не жаль вам своё здоровье и здоровье ребёнка.
Шопингмонстр• 02 августа 2020
Да угомонитесь уже, это бабушкам и дедушкам боятся нужно, а не теткам в расцвете сил
ПироженкА• 02 августа 2020
Столько уже информации по этому вирусу в инете - а все равно у некоторых с ’обоянием’ непонятки.
Автор, это может быть как простуда, так и ковид.
Заела_пластинка• 02 августа 2020
Автор у меня с детства при орви теряется обоняние. Думала что все так переносят болезнь
40каградусная• 02 августа 2020
тест сделайте на иммуноглобулины и себе и ребенку....не верите тестам?! Это куда доставернее ваших гаданий на кофейной гуще: а що це? И кормления ребенка продуктами фармацевтический корпораций. Ой, вам усе зрозуміло, чи потрібно українською відповідати?!
дамаБезСобачки• 02 августа 2020
Ответ дляЗаела_пластинка
Я теж не розумію цього приколу з втратою «обоняния», у мене коли сильний нежить, через раз цей симптом. А так його підносять чи не головним симптомом коронавірусу...
Трусы с капюшоном• 02 августа 2020
насмешили, автор. “втрата обаяния”.
Ну да, больной сложно чувствовать себя обаятельной.
А по делу мои друзья болели с температурой 2недели, симптомы были похожие, но тест им делать отказались.
муха в кедах• 02 августа 2020
Заспокойтеся!
Крім коронавірусу маса інших,які ніхто не відміняв.
Але зараз,як в анекдоті:
Раніше,коли чхнув,тобі зичили ’Будь здоровий’.
А зараз-’Йди на фіг!’’
Але зараз,як в анекдоті:
А зараз-’Йди на фіг!’’
Слоник-тоник• 02 августа 2020
выкиньте противовирусные, дайте организму работать, иммунитету, неважно какой вирус , - просто симптомы лечите и все
могу вам еще написать что при ковиде- опасно вирусные и имунодемулянты, может быть гипер реакция на вирус, тогла и ребенка понесет до синдрома Кавасаки, а вас до ОРДС постмотрите фото в инете, а вы пичкаете его, не давая иммунному ответу