Galok• 04 августа 2020

Як вам така плитка?

Потрібен погляд зі сторони. Ніяк не можу визначитися з плиткою. Ніби зупинилися на цій, але бентежить ці чорні полоски, як потертості.
Реанимация• 04 августа 2020
мне нравится. не маркая)

Тамбовский мел• 04 августа 2020
хорошая
oksana li• 04 августа 2020
Мне очень нравится
Почем, автор?
автор Galok • 04 августа 2020
Ответ дляoksana li
Мне очень нравится
Почем, автор?
Ціна 223 грн. Білоруської фірми Береза . А ці чорні вкраполення не псують вигляд?
Телепузик• 04 августа 2020
Ничо такая, берём!)
Бабушка Бетман• 04 августа 2020
Плитка як плитка...
oksana li• 04 августа 2020
Ответ дляGalok
Вообще не обратила на них внимания

Это за метр квадратный цена? Если да, то вообще класс
автор Galok • 04 августа 2020
Ответ дляoksana li
Вообще не обратила на них внимания

Так
Гороховая• 04 августа 2020
а как эти ромбики будут на стыках? у нас такого оттенка, только нет рисунка..

Пописанная парта• 04 августа 2020
Автор, мне нравится, берите)
Ашотакоя• 04 августа 2020
Смотря куда класть, метраж и какое освещение. Если много света и юг- будет нормально. Если мало света- может быть серым- если на пол. На стене будет светлее.
автор Galok • 04 августа 2020
Ответ дляАшотакоя
Кухня і коридор. В кухні з освітлення все гаразд, а от коридор темнуватий. Але якщо взяти під ламінат буде ще темніше, а білу я не митиму по кілька разів на день.
Ашотакоя• 04 августа 2020
Ответ дляGalok
Якщо на кухні з освітленням ок, то трошки темніший коридор не страшно, його все одно всі пробігають і там не сидять. Це ж на підлогу? Буде у вас ефект трошки зістареної підлоги, іноді дуже гарно виглядає.
Пописанная парта• 04 августа 2020
Автор, а где смотрели?
Ашотакоя• 04 августа 2020
Додавайте на кухню яскравих акцентів- чашки, може подушечки, скатертина яскрава, якісь деталі декору і буде вам все добре.
автор Galok • 04 августа 2020
Ответ дляПописанная парта
Автор, а где смотрели?
В місцевому магазині будівельних матеріалів (не мережа)
Юля Рябовая• 28 августа 2020
Плитка прикольная, если без потёртостей, посмотрите в этом магазине - https://diceramica.com.ua/plitka/
Мы тут тоже плитку заказывали