Пиши-пропало• 08 августа 2020

Допоможіть будь ласка з фоп

Маю свій не великий інтернет магазин, дохід чистий 3-4 тис грн в місяць, чи варто відкривати приватного підприємця, чи фоп, в цьому взагалі нічого не розумію, але вчитися готова)
Анонимарик• 08 августа 2020
За ФОП у місяць Вам потрібно платити від 1300 до 1800 , дивлячись якого типу Ви відкриїте, першого без найманих працівників 1300 грн. Чи варто Вам платити такий податок, якщо дохід невеликий?

И.О. человека• 08 августа 2020
опять 25....
автор Пиши-пропало • 08 августа 2020
Ответ дляАнонимарик
Дуже дякую за відповідьГарного Вам дня)
Петросянша• 08 августа 2020
Ответ дляАнонимарик
Интернет магазин это только 2 группа. Какие 1300. С января возможно кассовые
Дона Ко Ко• 08 августа 2020
Якщо відкривати то ’ спрощену другу групу’, щомісячно податок біля 2тис грн... Думаю зарано Вам, не варто поки що
автор Пиши-пропало • 08 августа 2020
Ответ дляДона Ко Ко
дуже дякую за відповідь)