Курочка-чубаточка• 14 августа 2020

По слідам теми про вибір сина і те що взнали про одруження через пару років....

Я просто поражаюсь автору і таким як автор, є новонароджена внучка, а вона всерівно не приймає сина, шукає конфлікти, вигадує якийсь негатив, для яого псувати життя найріднішим людям, що в людей в головах і що ними керує?
Вкотре переконуюсь яка розумна жінка моя мамочка і як я дякую Богу за неї.
В нас були складні відносини, я дівина з не простим характером, завжди любила виклики і епатаж, я розумна, ерудована, в мене хороша пам‘ять, аналіз в мене золота медаль і червоний диплом, але за мою поведінку мама наслухалась в школі і інституті. В нас були конфлікти з вітчимом і на цьому фоні і з мамою. Через роки 3 після смерті вітчима я зустріла майбутнього чоловіка і він був темношкірий- я познайомила їх з мамою і такої реакції я не чекала, мама з СССРівським вихованням була в шоці, вона перестала розмовляти зі мною, спілкуватись взагалі, в приступах істерики вона кричала що хоче покінчити життя самогубством, кинутись під поїзд, одним словом це був жах.
І от місяця через три вона запросила сама нас на обід і її відношення було зовсім іншим.
На сьогодні всі бувші конфлікти з мамою в минулому, я не можу вам передати з якою глибокою повагою і люблв‘ю мій чоловік ставиться до моєї мами, він завжди їй поможе, завжди послухає , відкладе свої справи і приїде якщо їй потрібна допомога, навіть смаколики він купує завжди і нам і мамі, завжди їй відвезе те що вона любить, завжди запитає і допоможе їй з відпочинком, Європа, море і т.д.
Зробить у нас домашні справи ( в нас особняк) і поїде допоможе і їй в дворі. Не дай Боже я підвищу до мами тон - я вислухаю цілу лекцію про любов до батьків і повагу. Мама його обожнює не менше, теж завжди готує для нього те що він любить, завжди купить подарунок, зробить якусь приємність. Чесно, ми всі щасливі і наше життя змінилось.
От для чого сіяти в сім‘ї ненависть через власну дурість?
Тріль!• 14 августа 2020
Ответ дляКаравай-каравай
Вам видніше, особливо, коли не маєш чим похвалитись всюди бачиться хваствовство
ви точно про себе там писали? аналіз і все таке. відповіді у вас шо попало. ерудиція і поряд не стояла

автор Курочка-чубаточка • 14 августа 2020
Ответ дляТріль!
Я точно буду вас ігнорити і нік у вас відповідний)))
Тріль!• 14 августа 2020
Ответ дляКаравай-каравай
ну якщо більше немає що сказати, то так, ігнорити це нормальний вихід
Трусы с капюшоном• 14 августа 2020
Ответ дляЧупа-чупс
я не поняла - о чем тема? обосрать ту мать или похвалить вашу?
Ну так каждой декретчице охота настрочить тему ’по следам’ и стать на полчаса звездой советчицы)))
Ответ дляТрусы с капюшоном
Заспокойтесь, в мене дітей немає
Маргарита и Мастер• 14 августа 2020
Ответ дляк.Буланова
А вы не допускаете что мама видит счастливую дочь и смирилась просто?Я лет 25 назад тоже встречалась долго с мулатом,мама истерики катала,потом смирилась,но у нас не сложилось.
Не верю
Тролю как могу• 14 августа 2020
А мне нравится тема. Правильно, автор, покажите, что все можно разрулить и это-позитив, а не до старости сидеть со своей упоротостью, разогнав всех вокруг.
Ответ дляТролю как могу
Дякую, я просто поділилась тим за що переживала багато років
Тролю как могу• 14 августа 2020
Ответ дляКаравай-каравай
Если все так, как Вы написали-правда, Вашей маме-респект. От такого разрешения ситуации ВСЕ участники выиграли. Это радует.
А вот упоротость меня удивляет, как будто у людей много детей-жизненной энергии на эти ГЛУПОСТИ

Ответ дляТролю как могу
Все так, я сама здивована і одночасно щаслива, довго все описувати, але в нас справді заслива і гармонійна родина і це заслуга їх обох.
Тролю как могу• 14 августа 2020
Ответ дляКаравай-каравай
Я за вас всех рада!Пусть все у вас всех хорошо!Серьезно))