Привіт, підскажіть, де можна замовити красиву вишиванку для чоловіка. Хочу на подарунок. Бажано провірені магазини.
БезВзяток• 19 августа 2020
- очень хорошее качество! Покупались на всю семью. Все нравится, все довольны
Трусиковед• 19 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
Підтримую!
Нещодавно замовила чоловікові другу вишиванку але не з цього сайту і пожалкувала. Прийшла вишиванка для товстих))) - Фірма lugin. Хоча жіночі сукні там непогані.
Резвая лошадка• 19 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
О,у нас тоже отсюда вышиванки :)
Они супер!
ПолБатона• 20 августа 2020
Замовляла на цій сторінці. Скинули всі варіанти на мій розмір. Якість, обслуговування та пакування - на висоті
https://www.kidstaff.com.ua/tema-29595552.html