SyoSS• 19 августа 2020

Чоловіча вишиванка

Привіт, підскажіть, де можна замовити красиву вишиванку для чоловіка. Хочу на подарунок. Бажано провірені магазини.
БезВзяток• 19 августа 2020
https://www.vyshyvanka.sumy.ua/ - очень хорошее качество! Покупались на всю семью. Все нравится, все довольны

Трусиковед• 19 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
Підтримую!
Нещодавно замовила чоловікові другу вишиванку але не з цього сайту і пожалкувала. Прийшла вишиванка для товстих))) - Фірма lugin. Хоча жіночі сукні там непогані.
Капитанша• 19 августа 2020
Мне в Етнодiм очень нравятся, себе тоже брала, очень довольна.
пышка_мышка• 19 августа 2020
Фолкмода посмотрите.
Тарабарщина• 19 августа 2020
На 1 сентября его готовите?
Резвая лошадка• 19 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
О,у нас тоже отсюда вышиванки :)
Они супер!
автор SyoSS • 19 августа 2020
Ответ дляТарабарщина
На 1 сентября его готовите?
На 2 сентября, у него день рождение😄
Тарабарщина• 19 августа 2020
Ответ дляSyoSS
На 2 сентября, у него день рождение😄
Круто
ПолБатона• 20 августа 2020
Замовляла на цій сторінці. Скинули всі варіанти на мій розмір. Якість, обслуговування та пакування - на висоті
https://www.kidstaff.com.ua/tema-29595552.html