Кошечка-муркошечка• 25 августа 2020

Адвокат Сергій Гула. Не зараховують до школи та дитсадиків! Що робити?

Протидійте всякому хамству та невігластву!
автор Кошечка-муркошечка • 25 августа 2020

Ms. Сама прямота• 25 августа 2020
Видео мне неинтересны, а за новое слово спасибо) Пришлось гуглить.
ДолькиКабана• 25 августа 2020
Умеючи играет словами, настоящий адвокат!!
Запрет на посещение детских учебных заведений установлен ст. 15 Закона Украины «О защите населения от инфекционных заболеваний», в которой сказано следующее: «Прийом дітей ДО ВИХОВНИХ, НАВЧАЛЬНИХ, ОЗДОРОВЧИХ ТА ІНШИХ ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
Правило, согласно которому без профилактических прививок ребенок не допускается в детские заведения, установлено законом. Эта норма императивная. Для ее реализации нет потребности в том, чтобы власти на местах издавали какие-либо дополнительные решения.
Ответ дляДолькиКабана

Для освітян є Конституція і профільний закон ’Про освіту’.
Стаття 3 пункт 3 «В Україні створюються рівні умови доступу до освіти. Ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття освіти. Право на освіту гарантується незалежно від віку, статі, раси, стану здоров’я, інвалідності, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань, кольору шкіри, місця проживання, мови спілкування, походження, соціального і майнового стану, наявності судимості, а також інших обставин та ознак.»
Стаття 3 пункт 9 «Право на освіту не може бути обмежене законом».
Тому вашим улюбленим законом не може бути обмежено наше право на освіту. Ви читали те, що скопіювали? ’можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.’
Треба тільки взяти медичну довідку, форму № 086-1/о.
Процитую вас ’Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі’.
А про щеплення в цій довідці не повинно бути жодного слова:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0794-10#Text
ДолькиКабана• 25 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Что же такой грамотный адвокат не дочитывает статью закона ’а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями’. Это же одно целое.
А ваш подзаконный акт даже не интересен, если в законе сказано ’а также’
Ответ дляДолькиКабана
Тому що при проведенні щеплень пацієнт має право відмовитись від щеплень
Закон ’Про освіту’ ви чомусь навіть законом не признаєте, а обзиваєте ’підзаконним актом’. Ви не знаєте, що законів більше, ніж 1?
ДолькиКабана• 25 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Посмотрите на что вы дали ссылку, грамотная вы наша
Ответ дляДолькиКабана
Як повинна виглядати медична довідка для зарахування в школу. Ви не зрозуміли? У моїх нещеплених дітей є такі довідки.
А процитувала закон про освіту, його дуже легко знайти. Якщо ви не спроможна, просіть, дам посилання.

ДолькиКабана• 25 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Правило, согласно которому без профилактических прививок ребенок не допускается в детские заведения, установлено законом. Эта норма императивная. Закон ’Про освіту’ ніяк не спростовує цього. Медична довідка разом з картою щеплень повинна подаватися до школи, відтоді не буде порушення ні Констітуції, ні інших законів України, ні інтересів інших учнів
Ответ дляДолькиКабана
Ви безсовісна брехуха! Карта щеплень не повинна подаватись до школи. То не ваше діло, то медична таємниця.
Прочитайте хоча б наказ МОН № 367 від 16.04.2018. І не брешіть!
Спеціально для вас посилання:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18?fbcli...
Ответ дляДолькиКабана

Школа це ОСВІТНІЙ заклад. Загальноосвітній.
В статті 15 не написано ні ’школа’, ні ’дитсадок’.
ДолькиКабана• 26 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Не , ну зачем выборочно то читать
В ст. 15 написано «Прийом дітей до виховних, НАВЧАЛЬНИХ, оздоровчих ТА ІНШИХ ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ...
автор Кошечка-муркошечка • 26 августа 2020
Ответ дляДолькиКабана
Не , ну зачем выборочно то читать
А що, про карту щеплень для школи уже не будете брехати?
ДолькиКабана• 26 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Спеціально для вас посилання:
Да уже захлопнитесь вы там со своей медицинской тайной. Сто лет она нужна вашему окружению. Есть решение Верховного суда Украины, в котором Верховный Суд ’дійшов висновку, що індивідуальне право (інтерес) відмовитися від щеплення матір’ю дитини при збереженні обсягу прав дитини на здобуття освіти, у тому числі в дошкільних закладах освіти, протиставляється загальному праву (інтересу) суспільства, інших батьків та їх дітей, які провели у встановленому державою порядку щеплення, зокрема перед направленням дітей до навчального закладу для здобуття освіти. Внаслідок встановлення такого балансу досягається мета — загальне благо у формі права на безпеку та охорону здоров’я, що гарантовано ст. 3, 27 та 49 Конституції України’.
Это называется правовая позиция. Согласно всех процессуальных кодексов суды, при постановлении решения ОБЯЗАНЫ применять правовую позицию ВСУ. Поэтому даже, если вас там порвет на мелкие тряпочки, школа, детсад имеет законные основания не допускать невакционированного ребенка в детское учреждение. В противном случае руководство школы, детсада само нарушает Конституцию Украины, которая гарантирует своим гражданам безопасность и охрану здоровья.
Конституция Украины гарантирует право на получение образования, но в ней не утверждается каким образом это право должно воплощаться в жизнь. Министерство образования само подтверждает, что посещение школ и садиков - лишь одна из возможных форм получения образования. Государство также гарантирует и другие формы обучения: экстерном, дистанционно, заочно. Так, ребенок, не посещающий школу, может обучаться дома и сохраняет свое право на образование.
А теперь можете уподобиться Дон Кихоту и вместе с приказами МОНа бросаться на решения ВСУ, Конституция и даже решение ЕСПЧ, которое также подтвердило, что государство может требовать вакцинации.
Если читали Сервантеса, та вам моя аллюзия должна быть понятна
ДолькиКабана• 26 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
А вы попробуйте без нее.
Ответ дляДолькиКабана
А вы попробуйте без нее.
А я спробувала 2 раза. 2 дитини зараховані до школи з 1 медичною довідкою кожна. Тому що форму освіти вибирають батьки.
А ви брехуха. І помянуте вами рішення Верховного суду стосується не школи, а дитсадка, і стосується тільки 1 дитини, якій ТИМЧАСОВО заборонили відвідування дитсадка, поки не покращиться епідемічна ситуація АБО поки батьки не принесуть довідку з дозволом ’може відвідувати’.
Загалом багато ляпів в тому судовому рішенні. Що свідчить про те, що такі ідіоти, як ви, є навіть у Верховному суді. Ви не позортесь, а хоча б почитайте те рішення.
Дитину просто перевели в інший дитсадок.
А ви, якщо бажаєте, користуйтесь ’загальними благами’, які від вас вимагає держава. А потім спробуйте повимагати у держави пролікувати ваші ускладнення від щеплень. Одразу дізнаєтесь, що держава вам нічого не повинна)
ДолькиКабана• 26 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Вы - идиотка клиническая. Решение вскрыло в силу 2019 г. И развязало руки администрациям школы и детсадам. У руководителей этих учреждений появилось право допускать таких детей в школу/ сад или нет. Право , а не обязанность. Это ж надо быть такой недалёкой, чтобы не отличать права от обязанностей и ещё гордится этим.
Дебелизм, к сожалению, неизлечим. Поэтому попейте персенчику, может легче станет и слюна перестанет капать.

ДолькиКабана• 26 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Я все это прекрасно делаю, потому как лучше вас владею правом, грамотная вы наша. А слушать советы пришлепнутых даже как-то обидно , что меня приравняли к себе.
Ответ дляДолькиКабана
Я таке не п´ю, залиште собі. Ви дурепа, плутаєте права і обов´язки, рішення суду ви навіть не читали, повторєюте бред за такими ж ’невиліковними’, як і ви.
Рішення суду не встановлює нових правових норм. Навпаки, судді повинні керуватись законами.
Ответ дляДолькиКабана
А ви не слухайте поради при-х, краще мої ЧИТАЙТЕ.
ДолькиКабана• 26 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Да что же вы такая недалекая. Пейте уже то, что вам привычно. В отличие от вас, суды, как раз, руководствуются всеми законами в комплексе, а не твердят, как попугай, про один-единственный закон, название которого хватило ума выучить вам.
Вот уж действительно, вступая в спор с дураком, опускаешься до его уровня. Повышайте свою юридическую грамотность, хотя кому я это советую. Дуракам закон не писан! Это про вас!))
ДолькиКабана• 26 августа 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Боже упаси))