Бурундучиха• 25 августа 2020
Про допуск батьків до школи
Вам уже погрожували, що не пустять вас до школи? Що з батьків потрібні тільки гроші, а заходити до школи - зась.
Заборонити матері чи батьку бути поряд з дитиною може тільки суд чи орган опіки та піклування.
Цивільний кодекс України (ст. 242) Представництво за законом — батьки (усиновлювачі) є законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх дітей. Опікун є законним представником малолітньої особи та фізичної особи, визнаної недієздатною. Законним представником у випадках, встановлених законом, може бути інша особа.
Сімейний кодекс (ст.153) — Мати, батько та дитина мають право на БЕЗПЕРЕШКОДНЕ спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене ЗАКОНОМ.
Закон України «Про освіту» (п.2ст.55) – Батьки здобувачів освіти мають право: захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти;звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти.
Закон України «Про охорону дитинства» (ст.14) — Діти та батьки не повинні розлучатися всупереч їх волі, за винятком випадків, коли таке розлучення необхідне в інтересах дитини і цього вимагає РІШЕННЯ СУДУ, що набрало законної сили.
Конвенція ООН «Про права дитини» — Держави-учасниці забезпечують те, щоб дитина НЕ РОЗЛУЧАЛАСЯ з батьками всупереч їх бажанню, за винятком випадків…
Виняток — це коли дітей потрібно захищати від батьків (відібрання дитини, позбавлення батьківських прав).
Жоден вчитель, завуч, директор чи Міністерство не може заборонити батьку чи матері бути поряд з їхньою дитиною. Коли батьків не пускають до школи, до їхніх дітей — це ненормально і протизаконно.
Батьки мають право знати в яких умовах навчаються їхні діти; як харчуються, в які ходять туалети.
Батьки можуть бути присутніми на уроці, щоб знати, хто і як навчає дітей.
А ви заходите в школу до своєї дитини? Як ставитесь до незаконної заборони заходити батькам в приміщення школи.
Помилуйте мадам• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
А я проводжу дитину до класу, несу портфель. Мою дитину колись на сходах штовхнули. Якби на плечах був портфель, дитина б упала. А так втримав рівновагу, випростався і пішов далі.
Буду і надалі супроводжувати свою дитину по школі. Знайшла законодавство, закон на моїй стороні.
Недеюсь вас выведут с полицией
я против чтобы какая-то левая тетка ходила рядом с моим! Только учитель!
Атятя_тётя• 25 августа 2020
Наконец запретили !Урааа!А то задрали эти мамы бусинок!В школе 30 детей и столько же родителей!А некоторые ещё и с папами ,бабушками приходят!Итого в классе человек 70 перед уроками и после уроков
!Складывают тетрадочки в папочку ,карандашики в пенальчик,шапочку бусинке завязывают,курточку застёгиват,а бусинка только глазками моргает!На танцы придёшь,полная раздевалка мам сидят везде,где только можно ,пялятся на детей ,в то время,как те переодеваются ,стесняясь и прячась за шкафчиками
Остановщица• 25 августа 2020
Ответ дляКак нефиг делать
В 11
Знаю одну маму, которая носила портфель сыночку до 8 класса. И суп пюрировала, потому что сынок другого не ел. Но там мама не работала и поздний ребенок, загонялась по полной.
Нога на ногу• 25 августа 2020
Ответ длямегамоСГ
Какой закон нарушается?
Вы тему читали перед тем как написать? Автор все ясно изложила
Как нефиг делать• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Бабушки-старушки, например. Они и по родительским собраниям шастают, еще и бред всякий вещают.
Насколько это законно? Собрание для родителей, а не для всех родственников ученика.
У меня старший сын (10 класс) ходил на собрание к младшей(3 класс) один раз. Потом очень удивлялся как это вообще можно выдержать
Обнемашечка• 25 августа 2020
З ФБ:
Знімаю прокляття дезінформації: Батькам в школу можна! Фух ;)
.
🤓☝️ На справді МОН не забороняє батькам відвідувати ШКОЛИ. А лиш рекомендує провести з батьками бесіду про недопуск до школи сторонніх осіб. Уважно читаємо лист МОН №1/9-420 до керівників департаментів освіти та навчальних закладів.
.
А я нагадаю вам чому батькам до школи можна і треба:
✅ Батьки є учасниками навчального процесу. Як учні і педагоги. Ст 19 ЗУ Про Освіту
✅ Діти та батьки не повинні розлучатися всупереч їх волі, за винятком випадків, коли таке розлучення необхідне в інтересах дитини і цього вимагає рішення суду, що набрало законної сили. Ст.14 Зу Про охорону дитинства.
✅ Держава забезпечує те, щоб дитина не розлучалася з батьками всупереч їх бажанню.Конвенція ООН про Права Дитини.
✅Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом ст.153 Сімейного Кодексу України.
.
П.С. І на останок : Будь-які обмеження / заборона батьків доступу до школи з боку керівництва школи є незаконними.
.
Бурундучиха
• 25 августа 2020
Ответ дляПерловая Кашка
Я не хочу, щоб на уроках моєї дитини були присутні неадекватні чужі батьки. Не бажаєте дотримуватись правил, сидіть вдома!
Все в ваших руках) Не бажаєте - не водіть свою дитину туди, де можуть бути учасники навчально-виховного процесу, котрих ви вважаєте неадекватними.
Атятя_тётя• 25 августа 2020
Ответ дляПомилуйте мадам
Недеюсь вас выведут с полицией
И я того же мнения!Нечего там шастать!
Как нефиг делать• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Носить портфель своему бубоньке это не участие в образовательном процессе
Нога на ногу• 25 августа 2020
Ответ дляОбнемашечка
З ФБ:
.
Добра всем!• 25 августа 2020
Ответ дляМатрёна
этот народ к цифровому концлагерю готов
завтра скажут носить ведро на голове и перемещаться ползком, строем и послушно начнут выполнять
А вы из тех, кому и ПДД - тупые правила, которые стадо только выполняет, как я вижу.
Ну прыгнете с балкона, докажите, что не из концлагеря.
Бурундучиха
• 25 августа 2020
Ответ длямесяцкие
Полегче, дама, на поворотах. Если у вас мозгов не хватает понять, что не школа эти правила придумала, а это рекомендация МОЗ, то это ваши проблемы, а не школы
Погугліть значення слова РЕКОМЕНДАЦІЯ.
Погугліть як розшифровується абревіатура МОЗ.
Навчальні заклади тут при чому? Навчальні заклади підпорядковуються МОН.
Помилуйте мадам• 25 августа 2020
Ответ дляОбнемашечка
З ФБ:
.
Аааа, ясно, поклонники святого фейсбука
даа, это диагноз однозначно.
Как нефиг делать• 25 августа 2020
Ответ дляПомилуйте мадам
Аааа, ясно, поклонники святого фейсбука
даа, это диагноз однозначно.
Скорее святые батьки сос
Обнемашечка• 25 августа 2020
Ответ дляПомилуйте мадам
Аааа, ясно, поклонники святого фейсбука
даа, это диагноз однозначно.
Ок. Не читайте ФБ, читайте МОН.
А чим вам рекомендації не вгодили?
ВундерКИНГ• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Автор, вы малеха ошиблись где пишите))) это пост для батьки sos, где сборище таких же яжемам, которые и рюкзаки носят и в туалетах смывы для санстанции берут, чтобы с детяткой ничего не случилось)
У вас есть личная жизнь? Работа? Хобби?
До 11го класа будете рюкзак носить, и за дитятко конфликты решать?)))
У вас есть личная жизнь? Работа? Хобби?
Как нефиг делать• 25 августа 2020
Ответ дляПомилуйте мадам
То еще кодло
Вроде бы ,адекватные и правильные вещи говорят про туалеты в школах, выпускание на уроках, ремонты финансирования, форма, но иногда просто треш дневники тетради
Бурундучиха
• 25 августа 2020
Ответ дляКак нефиг делать
Так указания администрации школы дает департамент и министерство, но по голове получит директор и учителя. Зачем вы будете кого-то подставлять?
Завжди є за що настучати директору по голові. Вказівки повинні бути в межах законів. Злочинні вказівки можна (і треба!) ігнорувати.
Вчителі можуть звернутись до профспілки за допомогою, якщо вважають, що їх права порушують.
Бурундучиха
• 25 августа 2020
Ответ дляТа никада в жизни
Потому, что все на что ее хватит, это вынести мозг учителю и директору. Выше -слабо
Цього літа виношу мозок районному управлінню освіти і департаменту освіти. А директору по голові чомусь не стучать, покривають кримінальну діяльність директора.
Как нефиг делать• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Профсоюз учителей- одна из самых бестолковых организаций в Украине.
Как нефиг делать• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Какая криминальная деятельность? Где какие-то нарушения ? Объясните своими словами, а не копит паст из фейсбука
Бурундучиха
• 25 августа 2020
Ответ дляКак нефиг делать
Ну і чому ці нещасні безправні люди можуть навчити наших дітей? Бути рабами?
Птица Говоруша• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Виконувати треба закони, а не незаконні вимоги. Навіть якщо ці незаконні вимоги від адміністрації школи.
Чомусь батьки не розуміють, що ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ І ДІТИ є учасниками навчально-виховного процесу.
Не може бути перекритий доступ до приміщення школи ні вчителям, ні батькам, ні дітям.
Автор, простите но Вы абсолютно не правы... У нас дети живут в Европе, начальная школа с 4-х лет, но никогда никто из родителей в школу не заходит... Ребенка доводят до школьного двора, там их встречают учителя. В случае крайней необходимости, можно записаться в журнал у охраны, указать вескую причину и тогда, в виде исключения, кого-то из родителей пропустят. Но сейчас, в условиях карантина, как я понимаю - этого уже не будет...
месяцкие• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Погугліть значення слова РЕКОМЕНДАЦІЯ.
я в курсе что такое рекомендация, спасибо конечно отдельное за капс) МОЗ разработал рекомендации(правила) работы школ с 1 сентября совместно с МОН, так понятнее?
Как нефиг делать• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Сильно вас сегодня дёрнуло...
А вы прямо юридически грамотные, если открыт фейсбучек.
Бурундучиха
• 25 августа 2020
Ответ дляТа никада в жизни
У нас одна бабушка носила портфель , приводила и забирала внученьку, пока не прикрыли лавочку в 8 классе. Перестали пускать. Пришлось бабушке ждать под школой
Тут все законно: бабуся не є законним представником дитини.
Якщо помруть батьки, бабуся може стати законним представником.
Та никада в жизни• 25 августа 2020
Ответ дляБурундучиха
Автор, когда ваш ребенок попросится на уроке в туалет , а там в кабинке его встретит дядя без штанов, продолжайте утверждать, что всем можно в школу.
Птица Говоруша• 25 августа 2020
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
А чего это вы хамите, я не поняла? Чего теперь возмущаетесь? Не нужно было крик поднимать, по поводу ДО и на акции протеста ходить... Глядишь, и никого в школу водить бы не пришлось...
Бурундучиха
• 25 августа 2020
Ответ дляПьяная вишня
Автор, а если КАЖДЫЙ родитель КАЖДОГО ребенка будет сопровождать его с 8.30 до 14.30...
Вы себе представляете картину?
Це неможливо. Багатьом батькам байдуже.
Але навіть якщо всім батькам одночасно захочеться зайти в школу, директор школи повинен організувати пристойни картину.