KROX@• 03 сентября 2020
Я козачка твоя , я дружина твоя
Пане полковнику, мій синьоокий!...
Басноплетка• 03 сентября 2020
Я прям слышу этот противный голос. Брррррр
Терпеть эту песню не могу.
KROX@
• 03 сентября 2020
Ответ дляБасноплетка
Терпеть эту песню не могу.
Ти на мене чекай
І надії не втрачай
Главный котик• 03 сентября 2020
Ответ дляБасноплетка
Терпеть эту песню не могу.
Значит, хороша пісня, раз ’особоє строєніє чєлюстєй’ від неї ковбасить
Ms. Iphone• 03 сентября 2020
а мне эта песня нравится, думаю именно она вдохновила Игоря Николаева написать русскоязычную версию ’ 3 сентября ’
Попа как у Кардашьян• 03 сентября 2020
А мий мыыылый варичков хоче а мий мыыылый вареничкив просе навари мылая навари мылая навары охаха моя чорноьрывая
Ангел-предохранитель• 03 сентября 2020
Ответ дляMs. Iphone
А мені подобається теж .... Зараз згадаю - напишу. Теж багато хто буде ржати.
Басноплетка• 03 сентября 2020
Ответ дляMs. Iphone
Эта мне тоже нравится.
СирОжино пирОжино• 03 сентября 2020
Ответ дляГлавный котик
Ангел-предохранитель• 03 сентября 2020
Ось ця пісня.
Думала Зібров )))
Але ні - Мозговий.
Послухайте цей рок-перехід у приспів. Це найбільше подобається. І голос на тих нотах дуже гарно звучить.

Думала Зібров )))
Але ні - Мозговий.

Главный котик• 03 сентября 2020
Ответ дляСирОжино пирОжино
І що, допомагає Вам така терапія? ну, то грюкайте і крутіть на здоров’я, лиш не питайте після стуку ’Хто там?’
Ангел-предохранитель• 03 сентября 2020
А це одна з небагатьох пісень, від якої можу заплакати:

Ну, але вона не до цієї теми. Бо думаю, багатьом поколінням гарна.