Вот Она Я• 07 сентября 2020
Дитина постійно розувається. Я замахалась.
Дівчат, підкажіть, що робити. Може їй скотчом тапулі прив´язати??
Малій 1.2, вчиться ходити. Але поки ми їдемо у візку на майданчик, вона 5 разів скине свої кеди чи туфлі і викине. Чужі дітки дибають взуті, а моя в колготках, бо я задовбуюсь її взувати.
Може є якісь ботинки, які зняти важко? Чи перерости?
Кишмишная Мая• 07 сентября 2020
так же было, намучалась ужас, в коляске возила босую , потом бысто обувала (обувь на липучках брала), и пока топала по площадке старалась отвлекать от обуви. Но теперь новый прикол у моей крохи, садясь на горшок трусики не приспускает а снимает полностью, если пытаюсь оставить их приспущенными на ножках крик истерика и т.д. но сейчас лето платья спасают а как будет когда похолодает не знаю(
Вот Она Я
• 07 сентября 2020
Ответ длясказочное_Бали
Ей неудобно, наверное
Знімає все взуття. Навіть м´якенькі капці. Просто любить вовтузитись із взуттям
Вот Она Я
• 07 сентября 2020
Ответ дляКишмишная Мая
Спробую. Дякую. Буду взувати вже на майданчику
Вот Она Я
• 07 сентября 2020
Ответ дляasjaua
Купите ей обувь что пикает при ходьбе или с огоньками, мелочь такое любит. Ну и заодно себе успокоительное чтоб не чокнуться от этих звуков))
Дякую. Я куплю
сказочное_Бали• 07 сентября 2020
Ответ дляКишмишная Мая
Боится испачкаться
Закидай меня камнями• 07 сентября 2020
Ответ дляВот Она Я
)))) смеюсь. А если мягкие ботиночки на шнурках? Не любит оков))))
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 07 сентября 2020
Ответ дляВот Она Я
У меня ребенок любитель босиком бродить. Маленький был - тапки надевала только когда из коляски вылезал походить. В коляске босиком. В холодное время обувь не снимал. Дома только босиком
Пацан к успеху шел• 07 сентября 2020
Внучке 4 года. Босиком везде, до холодов. Надеюсь, перерастет)
Пи Пи Пилюля• 07 сентября 2020
У вас так зараз холодно, що вдягаєте кеди чи туфлі? Дитині може бути банально жарко у взутті, плюс ще й не зручно через ’супінатори’ і взагалі, щось ’лишнє’ на ногах. Босоніжки пробували?
Пацан к успеху шел• 07 сентября 2020
Ответ дляasjaua
Не спасает. Тот, кто любит ходить босиком , ходит босиком
Пи Пи Пилюля• 07 сентября 2020
Вот Она Я
• 07 сентября 2020
Ответ дляПи Пи Пилюля
А ще є носки з силіконовими і резиновими підошвами, на ’зараз’ мають підійти запросто.
Дякую. Я таких не бачила.
Але моя дочка і носки знімає. Любить все викидати з візочка. Тому зараз тільки в колготках ходить
Вот Она Я
• 07 сентября 2020
Ответ дляПи Пи Пилюля
Звісно пробували.
Я мала на увазі, що скидає все взуття. Мокасинчики, босоніжки, кеди, тапочки
Вот Она Я
• 07 сентября 2020
Ответ дляЗакидай меня камнями
Шнурки будуть в роті. Якось вивернеться і буде зайнята жуванням)))
Распутница• 07 сентября 2020
Ответ дляВот Она Я
Дякую. Я таких не бачила.
Жарко еще...какие колготы..
Умею мерить лучше всех• 07 сентября 2020
Ответ дляВот Она Я
привяжите какой то тапок со шнурками или липучками к коляске..пусть его трепает...
отвлечется от тапок на ногах
ну и строго сказать - снимать нельзя! ходим в обуви или идем домой!
снимает, посадить в коляску и отвезти домой.
через пару раз дойдет.
ходить без обуви по улице чревато..порежет ногу, наколет..
отвлечется от тапок на ногах
через пару раз дойдет.
Разумная Губка• 07 сентября 2020
Ответ дляПи Пи Пилюля
ці моєму ще легше знімать)
Разумная Губка• 07 сентября 2020
В мене малявчик також роззувається, особливо в машині поки їдемо з роботи чи на роботу, я не заважаю, просто потім, по приїзду, взуваю. І зранку, взуваю його, потім сама, а він за цей час вже роззувся))) і я кожного ранку собі повторюю: взулась сама, потім дитину)))))
А взагалі, нам 1,5 і я розумію, що він просто навчився це робити, йому подобається і він закріплює вивчений матеріал)))) поки бігає, грається, то може розстебнути, але не знімає. Намагаюсь просто зайняти чимось ручки))
Пи Пи Пилюля• 07 сентября 2020
Ответ дляРазумная Губка
ці моєму ще легше знімать)
Ну значить, тоді за рекомендацією вище. Босий на землю не стаєш. Роззувся - в коляску і додому)