Пенять на зеркало• 08 сентября 2020

3 класс помогите красиво написать.. мозги не варят

Ягодка опять• 08 сентября 2020
У Вас или у ребенка?!

Здесь на минутку• 08 сентября 2020
Не надо красиво, будет неправдоподобно. Пусть пишет своими словами.
Твердая валюта• 08 сентября 2020
Запізнюватися на уроки, тому що учні і вчитель відволікаються від учбового процесу
Твердая валюта• 08 сентября 2020
Обманювати бо все таємне рано чи пізно викривається, тому що в брехні легко заплутатися і від цього можна постраждати як хлопчик, який кричав Вовк...
Твердая валюта• 08 сентября 2020
Кричати бо це відволікає, заважає і лякає других людей, бо кричати в місцях скупчення людей взагалі не культурно
Не фонарь• 08 сентября 2020
Кричати у класі- не можна,бо інші діти повторюють віршик,правило,готуються до уроку тощо.
Обманювати друзів- якщо я буду дурити дітей.зі мною ні хто не буде дружити і гратися.
Запізнюватися- я не встигну приготуватися до уроку, весь клас мене чекатиме тощо
livanklu• 08 сентября 2020
1. ......,.,,це заважає оточуючим сприймати важливу інформацію, яку розповідає вчителька.
2. ........ легко втратити довіру, а потім важко її повернути.
3....... це відволікає учнів й вчительку від уроку.
Не фонарь• 08 сентября 2020
4 завдання - запропоную згадати таблиця множення та поділити у стовбчик
Не фонарь• 08 сентября 2020
4.- не треба виконувати не посильну для дитини роботу.Краще взяти менше книг,та перенести за 2-3 рази,а ніж піднімати непосильну вагу і псувати підручники.

PORKA• 08 сентября 2020
А где все те, кто любит писать: ’’ Достали училки!’’?)) Как учебный год начался, так голова не варит, как за третьеклассника задание сделать, уже и местные училки понадобились)
PORKA• 09 сентября 2020
А ещё заметила такую закономерность. Как правило, вот такие, кто « задолбали училки!», а потом « помогите с домашкой»- ни « пожалуйста», ни « спасибо»))
автор Пенять на зеркало • 09 сентября 2020
Ответ дляPORKA
☺️спасибо