Зефирная попка• 10 сентября 2020
Родичі загиблих в українсько-російській війні вимагають створення ТСК
Ми, родичі і близькі українських воїнів, які загинули захищаючи Україну у найбільш важкий період російські агресії, з гірким подивом читаємо в різноманітних ЗМІ шокуючу інформацію про те, що операція з вивезення в Україну російських найманців, і бійців ПВК «Вагнер» була зірвана.
Це не просто бійці одіозного підрозділу найманців. Це люди, які вбивали наших рідних, воювали проти нашої армії на Донбасі в 14-15 роках. Це військові злочинці, які вчинили безліч кривавих злочинів на території України. Частина з яких стали найбільш трагічними сторінками цієї війни.
Ми не зацікавлені в скандалах, спекуляціях і появі десятків непідтверджених версій. Нам потрібна правда, і чітке розуміння того, що держава виконує свої функції щодо захисту закону, своїх громадян, своїх воїнів, і служить торжеству справедливості - а не навпаки. Бо непокаране зло має властивість повторюватись знову, і що найгірше - нагадувати про себе тим людям, хто раніше пережив від нього біль втрати своїх близьких.
КучМала• 10 сентября 2020
президент возьмет ’під особистий контроль’. На этом все и закончится. За что голосовали - ...
Машка-замарашка• 10 сентября 2020
Тут один пытался доказать что война идет. Ему суд отказал. Так что....
Я не такая• 10 сентября 2020
Политизированный бред какой-то...
’чому бойовики, на чиїх руках кров українських солдат, українських військових і льотчиків - в останній момент уникли покарання?’
Шо цэ за бойовики и як вони уникли покарання?
неДоПриличий• 10 сентября 2020
Ответ дляМашка-замарашка
тогда выборы 5 президента не случились бы) так шо выбор был нелегкий)) или становится 5 или воевать за Крым и Донбасс
LudaSHOPSale• 10 сентября 2020
шкандаль за шкандалем
то патрулирование
то вчера Богдан понаписывал, ой ’ горит’ там королевтво прямо аж палае
то патрулирование
Машка-замарашка• 10 сентября 2020
Ответ длянеДоПриличий
Это задолго до выборов было. Ну а вообще да, такой факт признавать не выгодно.
Я не такая• 10 сентября 2020
Нашла откуда ноги растут
’Депутат ’Європейської солідарності’ Володимир Ар´єв ’
Ну понятно
неДоПриличий• 10 сентября 2020
Ответ дляМашка-замарашка
это все говорил экс-главнокомандующий весной 2014 на судебных заседаниях по делу Януковича) или война или выборы президента, а мы все помним что выборы состоялись в мае 2014)
неДоПриличий• 10 сентября 2020
Ответ дляЯ не такая
Нашла откуда ноги растут
Ну понятно
ага, экс-ведуший 5 канала и наркет, которого погранцы с наркотой задерживали)
Машка-замарашка• 10 сентября 2020
Ответ длянеДоПриличий
Не не, я не про тот случай. Я про мужика который в суд пошел чтобы признали что война идет, а не ато или еще что-то. Признать Россию агрессором официально хотел.
Ms. Анонимная• 10 сентября 2020
У нас нет войны с РФ, откуда формулировка українсько-російській війні?