Ксерокопия ночи• 10 сентября 2020
Просто пожалітися ((
Вибачте наперед за помилки та багато слів (
Сил вже просто моїх немає, мені 26років я вдова з 2 ма дітьми меншій ще 3х років немає а старший пішов в перший клас менішій було 6 міс як не стало чоловіка ( в спец школу з діагнозом затримка мовлення з аспектами аутизму ) живемо на пенсію по втраті годувальника 2000 +860 грн до 3х років на роботу піти ніяк не можу бо карантин і менша дитина не попала цього року в садок
В мене вже мозги вибухають від того що я вже не знаю куди подітися
Боюся вже сама себе бо думки про самогубство не покидають мою голову кожного вечора ці думки мене добивають ( не потрібно писати що я егоїстка бо про таке думаю ) я нічого не можу з цим зробити ((
Одним словом останні два роки в мене чорна полоса ((і цей сраний карантин все перевернув догори дригом
Раніше виходила на роботу на пару год роздавати візитки а зараз немає навіть такої роботи
Пс я нічого не прошу , я просто виговоритись бо немає кому ((
Ксерокопия ночи
• 10 сентября 2020
Ответ дляТрубоДурочка
С каких это денег вы в состоянии оплатить проводной инет? С 2860?
90 грн для зв’язку 🙄 без нього ніяк бо в нас дистанційне навчання зараз
ТрубоДурочка• 10 сентября 2020
Ответ дляКсерокопия ночи
Клас підкажіть де получають такі гроші ?
Вы мне скрин не показывайте. Я с таким же успехом могу вам показать скрин выписки своей уборщицы пенсионерки, у нее и то пенсия меньше. И докажите, что это не моя пенсия. Ваш скрин до сраки. У вас две пенсии на двоих детей плюс выплаты на вас.
Перловая Кашка• 10 сентября 2020
Ответ дляТрубоДурочка
а шо проводной инет это так дорого прям?
ТрубоДурочка• 10 сентября 2020
Ответ дляОбнемашечка
я 250 грн. в месяц плачу за проводной интернет.
Из дохода 2860???
Просто Мария• 10 сентября 2020
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Удалено администрацией...
Это вы из собственного опыта? Так расскажите, как прокачиваетесь в этом плане?
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 10 сентября 2020
Ответ дляПросто Мария
Удалено администрацией...
Обнемашечка• 10 сентября 2020
Ответ дляТрубоДурочка
Из дохода 2860???
у автора еще дешевле - 90 грн., можно позволить.
Просто Мария• 10 сентября 2020
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Удалено администрацией...
не, ну это круто, конечно))
Ксерокопия ночи
• 10 сентября 2020
Ответ дляТрубоДурочка
О Боже панянко якого дідька ви вчепилися?? Подзвоніть в пенсійний і розпитайте як мене злять ось такі як ви
Які пхають свої 5 копійок незнаючи ні законів нічого
Ксерокопия ночи
• 10 сентября 2020
Дякую всім за пораду я дійсно просто поговорити зайшла
А вже накинулись на мене що я брешу
Тему закриваю
Всім хорошого дня 😉
А вже накинулись на мене що я брешу
Тему закриваю
Всім хорошого дня 😉