Живчик-счастливчик• 13 сентября 2020
У мене дивна позиція по житті?
Не підтримую дружніх стосунків з людьми які фінансово вище стоять від мене .Мають можливість подорожувати,гарно вдягатись ,кошти на косметолога і дорогі парфуми і т.д. Тому що ситий голодного не розуміє.Я розумію що не цікава їм,то ж відходжу в сторону.Наша сім´я не заможна,все що маємо купували самі ,одягаюсь в секонді часто ,в салони на ходжу.Багато грошей витрачаємо на житло яке придбали ,і автомобіль.Діти потребують постійних витрат ,то ж ходити по ресторанах і відпочинках не маємо дуже змоги.Хоча звичайно ж відпочиваємо по своєму .Прогулянки ,і кафе бувають ,і розваги для дітей.Деякі знайомі в шоці що ми не можемо поїхати в Італію чи ще кудись відпочити.В той час коли вони їздять за кошти своїх батьків ,які працюють закордоном і допомагають їм фінансово.Думаб якби ж їхали за свої кошти то думали б щоб було завтра що їсти.І так у всьому як ?а чому?а ви не були ? Та ви що?Вирішили потихеньку звести такі відносини на нуль. В кожного свої інтереси ,свої можливості .Щоб не було лишніх запитань ,зразу скажу що працюємо.Головне щоб ніхто не хворів.
кошкомышь• 13 сентября 2020
Я тоже не общаюсь, мне стыдно. Особенно, когда люди удивляются, что я не езжу заграницу, неужели правда не понимают, что не могу себе это позволить?
Заместитель автора• 13 сентября 2020
Ответ дляНастенные трусы.
УВ. Советчица! Видимо жизнь вас не особо трепала. Я рожала ребенка ( запланированного) весной 14 года в городе Донецке. Летом того же года бежала с грудничком бросив все. В т.ч. свою квартиру. Если я пожалуюсь сейчас на то , что мое материальное положение очень плохое, значит я ’прикрываюсь ребенком и зачем рожала’? Живём на сьеме, ребенок первоклашка.
Я теж знімаю квартиру, моїй дитині 10 років. Я не з Донецька, але біда буває не тільки в людей з Донецька.
Мотылек• 13 сентября 2020
Дивна позиція. У мене подружка є, яка фінансово більш забезпечена ніж я. Але ми спілкуємося, п´ємо каву, гуляємо. Просто вона знає ціну грошам і не хизується ними.
Живчик-счастливчик
• 13 сентября 2020
Ответ дляНеутомимые шахматы
Так если у Вас 2 квартиры, машина и всё есть, то почему Вы не можете сходить в ресторан и поехать в Италию (до Ковид, разумеется)?
В ресторан можемо ,але туди куди можемо собі дозволити ,а не туди куди дорожче. Не Італією єдиною на сьогодні людина живе. Пізніше поїдемо ,дітям навчання потрібно дороге оплачувати.Не розумію чому це не зрозуміло?..
Куратор дебошей• 13 сентября 2020
Можно я напишу ещё один момент
Всё дети рано или поздно станут женихами и невестами, так?
Каждый родитель хочет чтобы из приличной семьи и желательно без материальных проблем
Вы сознательно ограничиваете выбор своего ребёнка.
Посмотрите с этой точки зрения
Я не так пишу?
Посмотрите с этой точки зрения
Я не так пишу?
Живчик-счастливчик
• 13 сентября 2020
Ответ длякошкомышь
Мені не соромно,але нервує коли ти пояснюєш що не має можливості зараз ,а тобі у відповідь ржака в лице .Я розумію що легше сміятися коли сам не заробив .А ми самі за все відповідаємо ,і заробляємо на те що можемо без допомоги.
Неутомимые шахматы• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Почитайте свой стартпост, там складывается впечатление, что Вашей семье нечего есть. А оказывается, и 3 квартиры, и машина, и всё можете позволить, и в Италию потом поедете. У подруги Вашей 300 евро от мамы из Италии и Вы уже пишете ’ситий голодного не розуміє’. О чем тема?
Птица секретарь• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
І оплачуємо навчання в досить хороших вузах дітям .Так що ваш коментар мимо ,недоречний.
Так вы ещё та богачка. Просто завистливая, с людьми общаться не умеете и с завышенные чувством собственной важности. Прямо там, спрашивают их обо всем. Да кому вы впали, сейчас все живут своими интересами. Правильно, что не общаетесь ни с кем, более душных тухлых людей сложно себе представить. Ты ей слово, она уже развила тему как придумала и обиделась.
Живчик-счастливчик
• 13 сентября 2020
Ответ дляКуратор дебошей
Можно я напишу ещё один момент
Посмотрите с этой точки зрения
Я не так пишу?
Посмотрите с этой точки зрения
Я не так пишу?
Все так.Але я коли згадую через що прийшли ,то своїм дітям такого не хочу.
Неутомимые шахматы• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Автор, так не общаетесь с этой конкретной женщиной, при чём тут ’люди, які фінансово стоять вище від мене’? А если Вам какой-то неудобный вопрос задаст подруга победнее, то нормально общаться будете?
Неутомимые шахматы• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
И через что же такое страшное Вы прошли?
Живчик-счастливчик
• 13 сентября 2020
Ответ дляНеутомимые шахматы
Ви жили в гуртожитках з тараканами ,на загальній кухні, і безгрошів´я .Все пройшли.Ви так ніби не розумієте про що йде мова.Про те коли в тебе ні...а не було за душею
Куратор дебошей• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Все будет хорошо. Но если ограничивать круг общения то тогда детям будет действительно непросто найти хорошую пару себе
В юности нет вашего опыта, а желательно чтобы в этих вопросах было как меньше негатива.
Я понимаю что это не гарант счастливой семейной жизни и что иногда простой надёжный парень или девушка куда счастливее сделают вашего ребёнка чем этилтое ,, чудо,,
Но в другой среде как правило больше проблем чем позитива. Да Вы и сами все знаете.
Я не собираюсь читать мораль или в чем-то убеждать. Просто подумайте о детях ещё и в этом плане
Куратор дебошей• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Нет, общежития с тараканами у меня не было. А вот начинать с нуля пришлось, уже состоявшись, после универа.
У каждого свое, поэтому я не завидую никому.
Кто знает, что там за фасадом. Может Вы в 100 раз счастливее и благополучнее
Неутомимые шахматы• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Жила. И поэтому хотела бы, чтобы мой ребенок через это не проходил. Поэтому не ограничиваю его общение только ’людьми нашего круга’, чтобы он видел, что можно жить и лучше и к этому стремился, и что можно хуже, и так жить не хотел
Великий сатирик• 13 сентября 2020
Ответ дляНеутомимые шахматы
люди люблять прибіднятись
Ганцю в кєдах• 13 сентября 2020
Знайся кінь з конем, а віл - з волом.
Справа не в статках. У вас різні пріорітети в житті і різне ставлення до грошей. Якби вони раз спитали, чому не подорожуєте, а Ви відповіли та й усе, то все було б нормально. А якщо весь час нав´язують свою думку, то як з такими дружити?
Сигарный шланг• 13 сентября 2020
Пост не о финансовом благополучии, а о ценностях. Автор достаточно обеспеченная материально, но духовно - нищая. Машины, квартиры, дороХая учеба детей - все это ширма, прикрывающая невежество. Можно сходить в дорогой ресторан, пообщаться с людьми более успешными и состоятельными, поехать в Италию или во Францию, выучить новый язык - просто так, для удовольствия, для того, чтобы расширить свое мировозрение, оторваться от приземленно материального... А можно с короной на голове осуждать и поучать других, как это делает автор
Великий сатирик• 13 сентября 2020
Ви надто вразлива і гонорова.
Я теж не була в Італії, не ходжу по ресторанам, квартира одна. Але взагалі немає ніяких неприємних відчуттів, що знайомі катаються на вихідні в музей в Італію чи на футбол в Німеччину. Я за них рада. Якби мені запропонували навіть безкоштовно - я б не погодилась. Не люблю скупчення людей. Та й взагалі, в мене свої мрії і бажання. і це не вікенд в Європі.
а з більш заможними спілкуватись цікаво і корисно. Так как вони мотивують рост вашого фінансового благополуччя
Шаманю второпях• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Ви читаєте по діагоналі? Ми все що маємо заробили самі,квартири дві трьошки ,автомобіль ,діти не нуждаються нівчому. По друге діти не маленькі вже ,і готуємо їм почву.Не пишіть єрунду.
И при этом Вы не можете оплатить коммуналку и пойти к врачу?
Две трьошки купили, а на коммуналку нет денег...
И дети ни в чем не нуждаются, а Вы нуждаетесь?
Живчик-счастливчик
• 13 сентября 2020
Ответ дляШаманю второпях
Де я написала що не можу оплатити комуналку чи піди до лікаря??? Салон це не лікар.
Шаманю второпях• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Извините, перепутала Вас с автором поста # 6
Ответ дляСигарный шланг
У кожного свої пріоритети.
Автор має право жити так, як хоче. І коли стоїть питання - на що потратити зароблені 1000Є - на навчання дітям чи поїздку в Італію - автор робить логічний вибір.
Інша справа, що ті, з ким вона спілкується - не багатші, а просто дурні.
А так, якщо дискомфортно з людьми (друзями, знайомими) спілкуватися - просто припиняємо спілкування, це ж не рідні.
Брюнетка в Мармеладе• 13 сентября 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Дякую за розуміння
О, я с Вами, автор! Я тоже не общаюсь с людьми, которые богаче меня и не о зависти речь, а о том, что блин чаще всего эти люди не понимают элементарных вещей, ну, например, ой, а чего вы не отдыхали этим летом? Ну а сами они, к примеру, отдыхали за счёт того, что родители в карантин с их детьми были и они могли работать, и эти же родители им купили квартиру, а мы на съёме и родители не дарили квартиру и платим за съем и с детьми мне пришлось уволиться, а у мужа ЗП стала ниже, но люди почему то не понимают. Однако, что я заметила, те люди, которые добивались всего сами даже вопросов таких тупых не зададут, вот как то все они секут и понимают, так что автор больше говорит не сколько о богатых, а о тупых, которые не сами, а с помощью родителей живут лучше. Знаете, иногда достаточно 1-2 факторов и жизнь семьи координатно лучше, например собственная а не съемная квартира, или же мама живет рядом и пару раз в неделю может ребёнка из сада забрать и уже жена и муж могут пару раз в неделю подработку взять и конечно заработать на Италию.
ПоЗиТиВнАя• 13 сентября 2020
Так,позиція дивно. І ви, напевно,не вмієте правильно формулювати свої думки,або розуміти причини і наслідки. З посту випливає,що ви аж ніяк останні крихти не додаєте,тому ваші знайомі й не розуміють,чому ви не дозволяєте собі те,що можуть дозволити вони. Ну,у вас інші пріоритети, напевно,і це нормально,всі люди різні. Один раз пояснити свою позицію,і проблеми немає. Якщо людям не дійшло,то не в різних достатках справа).
А ви щось таке накрутили,всю світову несправедливість сюди змішали...
Настенные трусы.• 13 сентября 2020
Ответ дляЗаместитель автора
Вопрос не в этом. А в том, что ни в чем в жизни ты не можешь быть уверен, и ни от чего не застрахован.