Экспертиза• 15 сентября 2020

Что вы сегодня планировали и не сделали?

Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
Так. Спорт і іноземна - безперечно так. А от постійної гонитви за власними ідеалами - я втомилася. Ні, щасливою - навряд, спокійною - чомусь так. Незакриті гештальти:-)
А что за идеалы у вас?
Мне очень в жизни помогло понимание, что нет идеальных людей.
Ну вот вообще))

Однозначно• 15 сентября 2020
Ответ дляОсторожная
Тесто для пиццы
Як робите?
Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
Дитині 8.
Я не сижу фактично поряд, але приймаю активну участь, так би мовити. Особливо в англійській. Бо там - жах.
Найдите репетитора
Зачем вам во всем принимать участие?
А как же зона ответственности ребенка?
Копирайторша• 15 сентября 2020
Ответ дляКуплю орехи
А что за идеалы у вас?
Ну вот вообще))
Я дуже неспокійна, нервово неврівноважена і переживаюча дитина. Тобто, мені 32, але все це ще звідти . Мама поставила високу планку з дитинства, тому мала відповідати. Або краща - або ніяк. Ні, вона не знущалася ,не сварила. Але одного погляду вистачало, щоб зрозуміти ,що ти - не тягнеш. І я тягнула. Все. Але бажання залишатися ідеальною воно живе і квітне буйним цвітом. Зараз я часто розумію і вже відчуваю, де треба знехтувати чимось, саме тому максимально навчилася розставляти пріоритети в житті. Але для чого? Правильно, щоб все встигати. Тобто, вектор все одно не на себе спрямований.
Копирайторша• 15 сентября 2020
Ответ дляКуплю орехи
Найдите репетитора
Зачем вам во всем принимать участие?
А как же зона ответственности ребенка?
Вона у нього відсутня як така:-)
Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
Вона у нього відсутня як така:-)
Ну конечно)
Вы же не даёте ее создать.
Все ж должно быть идеально?
А как это ребенок без вас.

Без обид.
Копирайторша• 15 сентября 2020
Ответ дляКуплю орехи
Ну конечно)
Вы же не даёте ее создать.
Все ж должно быть идеально?
А как это ребенок без вас.

Без обид.
Я десь згодна
Можливо так і є
Питання не в тому, як він без мене, питання в тому, що я маю це контролювати.
Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
Вона у нього відсутня як така:-)
Вы думаете у моего ребенка зона ответственности сама как то появилась?
Нет
Я просто перестала пытаться контролировать ВСЕ
Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
Я десь згодна
Можливо так і є
Ну я вам о том же.
Вы же потом сами психовать будете, что ребенок ничего не может без вас

Копирайторша• 15 сентября 2020
Ответ дляКуплю орехи
Нет
У мене це болюча тема. Без контролю я починаю нервувати і відчуваю себе безпомічною. Контроль - це як зброя. У мене навіть чоловік це зрозумів і правильно підлаштувався. Він розуміє, що надавати мені відчуття контролю, це - зберігати мій спокій, тому спокійно дає мені можливість це робити там, де може.
Не думала, що мій пост викличе таку цікавість;-)
Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
Хм.
А при чем тут ребенок?
Ну ладно муж.
Он взрослый , вам с ним жизнь проживать. Вместе.
А ребенок?
Не боитесь, что излишний контроль приведет к отторжению вас потом?

Моя мама меня контролировала. Очень)
Копирайторша• 15 сентября 2020
Ответ дляКуплю орехи
Хм.
А при чем тут ребенок?
Ну ладно муж.
А ребенок?

Моя мама меня контролировала. Очень)
Моя мама також. У нас чудові стосунки , але вже десь з моїх років 20.
До цього я намагалася старанно з- під того контролю звільнитися
Ні, не боюся. Це я щодо дитини. Я ж розумію і стримую себе. Ми друзі з сином і я сподіваюся, що мій внутрішній діалог з собою і здравий сенс не зіпсують йому життя.
Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
Да, так вот.
Моя мама меня контролировала во всем.
Никаких гулять, сиди дома

Я уехала учиться, и домой больше не вернулась.
Более того, очень дозированно выдаю ей сведения о своей жизни, и АБСОЛЮТНО не слушаю ее советов..наслушалась. хватит.
Куплю орехи• 15 сентября 2020
Ответ дляКопирайторша
А, так вы по классике, повторяете путь вашей мамы?

Но, вообще, надеюсь действительно здравый смысл победит.
ЯяяКакаджамбо• 15 сентября 2020
Документы в страховую не подала на возмещение.
Ребёнку ноты не распечатала.
Не постирала.
Не написала в Н. почту.
Не выпила лекарство.
Не заказала книжки.
И туфли себе.
Зато сколько я сегодня сделала - ууууууу......