Выступаю Я.• 20 сентября 2020

Вопрос по Вайберу

Если я вижу статус когда был в сети и аватарку , но при отправке сообщения стоит одинарная галочка а не двойная , и сообщение не доставлено при том что человек онлайн - значит он меня заблокировал ?
Шаманю второпях• 20 сентября 2020
да

Антонина матушка• 20 сентября 2020
Если вас заблокировали, вы не будете видеть, когда абонент Онлайн.
автор Выступаю Я. • 20 сентября 2020
Ответ дляАнтонина матушка
А почему тогда сообщение не доставлено при том что он онлайн ?
ХуАнита• 20 сентября 2020
Якщо видно коли був у мережі, то ви не заблоковані. При блокуванні ви не бачите коли людина була чи є у мережі.
1 галочка означає що у людини вимкнений інтернет, або поза зоною. При включені телефону та інтернету буде 2 галочки.
автор Выступаю Я. • 20 сентября 2020
Ответ дляХуАнита
Но он был в сети онлайн и при этом сообщение не доставлено
ХуАнита• 20 сентября 2020
Ответ дляВыступаю Я.
Можливо не оновлена інформація була.
Але те що ви бачите коли він був/є у мережі, то це точно не блокування.
КротоТо• 20 сентября 2020
Час коли був в мережі може показувати не коректно. На рахунок доставки повідомлень - у мене часто буває, що повідомлення не приходять одержувач, навіть коли він поруч і точно є інтернет. Тільки коли він розблокує телефон, тоді вайбер прокинеться. Залежить, як налаштованого.
А в мене на одному з телефонів пише сповіщення ’перевірте наявність нових повідомлень’. І поки я не відкрию вайбер, то вони не будуть мені доставлені.
Там_все_размывчато• 20 сентября 2020
Ответ дляВыступаю Я.
может быть отключен сам телефон, тогда сообщения висят как не доставленные, пока абонент не включит телефон