ПриснитсяЖЕ• 27 сентября 2020

гуру paypal та ebay дуже потрібна допомога, або посередників на ебей

є питання. останнім часом ебей ввів якусь нову політику і пейпелом не завжди виходить оплатити. чим ще можна оплачувати ебей?
Летчица• 27 сентября 2020
У каждого продавца указаны, какие методы оплаты он принимает.
Админко• 27 сентября 2020
Желательно оплачивать Paypal. Пару дней назад была оплата, проблем не было.
автор ПриснитсяЖЕ • 27 сентября 2020
Ответ дляАдминко
ви на постійній основі купуєте? в мене один лот оплачується, інший - ні. там якась нова політика між ебей та пейпал. може хто в курсі
автор ПриснитсяЖЕ • 27 сентября 2020
Ответ дляЛетчица
я не дурна, бачу що вказано. але в мене один лот оплачується, пей пел інший ні. є альтернатива для україни ? для ебею крім пейпел?
Админко• 27 сентября 2020
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Да, на постоянной основе, но не лоты, а просто товары.
Летчица• 27 сентября 2020
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Нету. Или пэпал напрямую, или через посредника. Читайте, что вам сообщает система, когда не проходит оплата.
автор ПриснитсяЖЕ • 27 сентября 2020
Ответ дляЛетчица
просто з пейпелом все ок, бо тоді б нічого не платило. а так одне платить, інше ні.
значить є якась проблема. зараз сфотографую що вибиває
автор ПриснитсяЖЕ • 27 сентября 2020
Ось так вибиває
Летчица• 27 сентября 2020
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ось так вибиває
Там написано выбрать пэйпал и продолжить.
автор ПриснитсяЖЕ • 27 сентября 2020
Ответ дляЛетчица
Так, але оплата не йде, постійно кидає на цю сторінку